Ogłoszenia duszpasterskie 20.06.2021

20 czerwca 2021

20.06.2021. - NIEDZIELA - XII-a ZWYKŁA.

Dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejne nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30.

Na te nabożeństwa - zapraszamy codziennie o tej samej porze.

Jutro w poniedziałek - okazja do spowiedzi - przed zakończeniem roku szkolnego i czasem wakacji. Godz. 15:30 - dzieci klas trzecich i czwartych.

Godz. 16:30 - pozostałe dzieci i od godz. 17:30 - młodzież.

We wtorek - z racji 22-go - oddajemy cześć Relikwiom Św. Jana Pawła II i za Jego wstawiennictwem modlimy się za nasze RODZINY.

Kancelaria czynna już normalnie.

W środę - DZIEŃ OJCA. Wszystkim Ojcom życzymy Bożego Błogosławieństwa w pełnieniu ojcowskiego powołania. Wszystkich pragniemy otaczać naszymi modlitwami.

O godz. 18:00 - Msza Św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb, oraz od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio. i NOWENNA.

W czwartek - Urocz. Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

W tym Dniu z okazji Imienin chcemy pamiętać o naszym Panu Organiście i już dzisiaj życzymy wielu Bożych Łask i Błogosławieństwa za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela.

Od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

Od godz. 17:00 - okazja do spowiedzi - przed Pielgrzymką i przed wakacjami.

W piątek - o godz. 7:30 - zapraszamy na Mszę św. Dzieci, Młodzież, Nauczycieli i Rodziców. Będziemy chcieli wspólnie dziękować za przeżyty rok szkolny i wypraszać Boże Błog. na czas wakacji.

W sobotę - o godz. 6:30- rozpoczniemy naszą parafialną PIELGRZYMKĘ do M.B. w Bardzie Śląskim. W pielgrzymce tej chcemy uczestniczyć wszyscy na różny sposób...

W przyszłą niedzielę - nie będzie już Mszy Świętych w kościele Gimnazjalnym.

O godz. 7:00 - z Paczkowa od kościoła - rozpoczniemy kontynuowanie naszej pielgrzymki pieszej...

O godz. 10:00 - z naszego parkingu udamy się autokarem do Barda. Tam tradycyjnie ok. godz. 12:00 - zgromadzimy się na wspólnej modlitwie różańcowej.

Około godz. 14:00 - w Bardzie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta za naszych zmarłych i wszystkich żyjących PARAFIAN, GOŚCI I DOBRODZIEJÓW.

Do udziału w Pielgrzymowaniu zapraszamy serdecznie wszystkich - w szczególności naszą młodzież i dzieci komunijne i rocznicowe z Ich Rodzicami.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy. W Gościu Niedzielnym znajdziemy Litanię do Św. Józefa.

W zakrystii można nabyć nowe numery "Małego Gościa" i "Miłujcie się".

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać drugą tajemnicę części radosnej: "Nawiedzenie Św. Elżbiety".

Większości z nas jest już zapewne wiadome, że decyzją Ks. Bp Ordynariusza nasz Wikariusz Ks. Tomasz z dniem 25.sierpnia rozpocznie pracę w Parafii Św. Jakuba i Agnieszki w Nysie. Z Ks. Tomaszem będziemy chcieli się pożegnać i podziękować Mu za Jego pracę w naszej Parafii w sierpniu. (Dokładny termin zostanie podany). Na miejsce Ks. Tomasza przyjdzie do naszej Parafii Jego kursowy Kolega Ks. Tomasz Koterba, dotychczasowy Wikariusz Parafii Św. Mikołaja w Kędzierzynie-Koźlu.

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Ryszard Piechowski, lat 63.

Antoni Bułka, lat 83.

Jerzy Jankun, lat 70.

Jerzy Pryt, lat 60.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...