Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021

24 października 2021

24.10.2021. - XXX-a NIEDZIELA ZWYKŁA - MISYJNA.

O godz. 17:15 - zapraszamy na nabożeństwo różańcowe - nasze RODZINY. Będziemy chcieli wspólnie modlić się w intencji MISJI i MISJONARZY.

Nabożeństwa różańcowe nadal codziennie o godz. 17:15. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dzieci zapraszamy wraz z dorosłymi - klasami w wyznaczone dni.

Klasy I-e i II-e w poniedziałek, III-e i IV-e - we wtorek, V-e i VI-e w środę, VII-e i VIII-e w czwartek i młodzież w piątek o godz. 19:00 w kościele Gimnazjalnym.

Jutro w poniedziałek - po Mszy św. z godz. 18:00 - w Sali Domu Katechetycznego spotkanie KIK-u.

We wtorek - o godz. 18:00 - Msza Św. od Wspólnoty Medjugorskiej w intencjach MB Królowej Pokoju i wszystkich modlących się za kapłanów w MARGARETKACH.

W środę - o godz. 18:00 - Msza Św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb.

W czwartek - ADORACJA od godz. 8:00 do 10:30.

Od godz. 16:00 - okazja do spowiedzi.

O godz. 16:30 - Msza Św. dla DZIECI - w tym tygodniu szczególnie zapraszamy klasy I-e i II-e.

W piątek i sobotę - okazja do spowiedzi - od godz. 16:00.

W sobotę - o godz. 15:00 - spotkanie Grupy Szkaplerznej.

W przyszłą niedzielę - Będziemy przeżywali UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA NASZYCH KOŚCIOŁÓW.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby MISJI.

W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy będą na pokrycie kosztów prac związanych z zmianą oświetlenia naszego kościoła i na prace prowadzone przy konserwacji więźby naszej świątyni.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać piątą tajemnicę części Światła:"Ustanowienie Eucharystii".

Odnośnie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego już dzisiaj podajemy do wiadomości - oczywiście (jeśli tylko nie będzie ogólnych zakazów).

W Uroczystość Wszystkich Świętych - Msze Święte będą o godz. 7:30, 9:00... o godz. 11:00 spotkamy się przy bramie cmentarza i będziemy chcieli uczestniczyć w nabożeństwie za zmarłych. // 15. Minut po skończonym nabożeństwie będzie Msza Św. w kościele, po południu o godz. 17:15 - różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach i o godz. 18:00 - Msza Św.

W Dniu Wszystkich Świętych DZIECI z Świetlicy Caritas umożliwią nam nabycie chorągiewki. Dochód przeznaczony jest na działalność Świetlicy Parafialnej.

W Dzień Zaduszny - jeśli będzie można i jeśli pogoda pozwoli to o godz. 15:00 będzie Msza Św. na cmentarzu.

Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach. Czytelnie wypisane składamy w zakrystii lub kancelarii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na prace przy naszym kościele. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Bogdan Pogorzelski, lat 58.

Krzysztof Adamczyk, lat 60.

Eugeniusz Prusakowski, lat 87.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...