Intencje Mszalne 26.01.2020 - 02.02.2020

26 stycznia 2020

26.01.2020 - NIEDZIELA - III-a ZWYKŁA. NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO. 67. Światowy Dzień Chorych na Trąd.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Doroty Wyszyńskiej z okazji 50-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

9:00

Za † Łukasza Ziębę w 1 roczn. tragicznej śmierci.

10:30

Za † Marię Rumianowską w 6 roczn. śmierci

W modlitwie wiernych: W int. Zosi z okazji 10-ych Urodzin i całej Rodziny.

12:00

W intencjach Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - od Jasn. Rodziny Róż.

17:30

NABOŻEŃSTWA SŁOWA BOŻEGO.

18:00

Od Wspólnoty Medjugorskiej: W intencjach MB Królowej Pokoju i za wszystkich modlących się w naszej Parafii za kapłanów w Margaretkach.

10:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Mikołaja Zenderowskiego z okazji 9-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Jadwigi Pach z okazji 70-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

27.01.2020 - Poniedziałek.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog.,i zdrowie dla Lucyny Kopacz z okazji kolejnej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

18:00

Za † Antoniego Ząbczyńskiego w 4 roczn. śmierci i za †† Rodziców, † Siostrę Irenę, † Brata Józefa i za †† z Rodziny.

19:00

Za †† Antoniego, Eugenię i Adolfa Kociołek, †† Szymona, Irenę, Mirosława i Zofię Dyńskich, † Annę Kunert, † Krzysztofa Bińczak oraz za †† z obu stron.

28.01.20208 - Wtorek, Św. Tomasza z Akwinu.

7:30

1/ Za † Elżbietę Grabowską.

2/ W intencji Księży pracujących w naszej Parafii - od Koła Przyjaciół Radia Maryja.

18:00

Za †† Agnieszkę i Jana Sikora.

19:00

Za † Joannę Broniarską w 7-ą roczn. śmierci.

29.01.2020 - Środa.

7:30

1/ Za †† Rozalię i Stanisława w roczn. śmierci.

2/ O Dary Ducha Św. i Boże Błog. dla Synów Krzysztofa i Marka.

18:00

Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

19:00

Za † Marię Kolczarek w 30 dniu po śmierci.

30.012020 - Czwartek

7:30

O łaskę zdrowia i B. Błog. dla Mieczysława z okazji kolejnych Urodzin i z podz. Bogu i Matce Najśw. Za powrót do zdrowia.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

16:30

SZKOLNA dla wszystkich DZIECI: Za †† Rodziców Stefanię i Stanisława Kołodziej i za †† z Rodziny.

18:00

W intencji Księży pracujących w naszej Parafii - od KIK-u przy naszej Parafii.

19:00

Za † Stanisława Hamerskiego - od Dulów z Nowego Targu.

31.01.2020 - Piątek, Św. Jana Bosko.

7:30

Za † Córkę Bożenę w 5 roczn. śmierci i za † Jej Męża Zdzisława oraz za †† Rodziców z obu stron: Teresę i Artura i Józefinę i Jana.

18:00

Za † Andrzeja Żurek w 1 roczn. śmierci i za †† z Rodziny.

19:00

DLA MŁODZIEŻY: Za † Małgorzatę Polak w 7 roczn. śmierci.

01.02.2020 - Sobota.

7:00

NABOŻEŃSTWO I-ej SOBOTY MIESIĄCA.

7:30

1/ Za † Michała Burycza w 3 roczn. śmierci i za †† z Rodzin Buryczów i Burgierów.

2/ Za †† Rodziców Andrzeja i Cecylię.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

ZA † Jadwigę Ziemba i za †† z Rodziny.

02.02.2020 - NIEDZIELA - Święto Ofiarowania Pańskiego.

7:30

W intencjach Członkiń i Członków Różańcowych oraz Ich bliskich i w intencjach Księży i Sióstr związanych z Parafią i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Alicji i Mieczysława Celary z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

10:30

Za †† Rodziców Zofię i Piotra Saweczka i †† Rodzeństwo: Stanisławę, Janinę, Władysława i Bronisława.

12:00

ZBIOROWA:

Za † Marka Kuś, †† Marię i Michała oraz †† Marię i Stefana.

Za † Genowefę Studzienną, Jej †† Rodziców i † Teścia Leona.

Za † Zdzisława Józiuk w 21 roczn. śmierci.

Za †† Czesława Leszczyńskiego i za †† Rodziców z obu stron i z podz. za operację z stycznia.

Za †† Józefa i Mariannę Nowakowskich.

Za † Helenę Barasińską w 30 dniu po śmierci.

Za † Mieczysława Sobotę w 30 dniu po śmierci - od Kazi z Mężem.

Za † Dawida Podgórnego w 7 roczn. śmierci.

Za † Andrzeja Sejuda w 2 roczn. śmierci, za †† Rodziców Ludwikę i Władysława Zając i † Siostrę Ludwikę Żółtowską.

W intencji Damiana Sewiło z okazji 12-ych Urodzin i za †† Brata Damiana i Tatę Ryszarda Koziołów, †† Dziadków: Apolonię i Stanisława Łukaszewskich, oraz Bronisława i Stefanię Kozioł, †† Ciocię Barbarę i Wujka Kazimierza.

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Barbary z okazji 88-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

17:30

NABOŻEŃSTWO POPOŁUDNIOWE.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Damiana Szczęsnego.

10:00

Za † Mamę Elżbietę Chlipała w 1 roczn. śmierci.

11:30

Za † Antoninę Biedroń w 1 roczn. śmierci i za † Męża Józefa i za †† Rodziców z obu stron.