Intencje Mszalne 19.01.2020 - 26.01.2020

19 stycznia 2020

19.01.2020 - NIEDZIELA - II-a ZWYKŁA.

7:30

Za † Męża Józefa Olczyka.

9:00

Za †† Władysława i Władysławę Celary oraz †† Bronisławę i Stefana Sobolak i za †† z obu stron.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Jana Udała z okazji 70-ej Rocznicy Urodzin oraz dla Żony Bogumiły, Daniela i Magdy Udała i dla Anny i Andrzeja Gąsiorek z Dziećmi.

12:00

W intencji DZIECI obchodzących 1 Roczn. Urodzin i Chrztu -(Mateusz Wróbel) i Ich Rodziców i Chrzestnych.

17:30

Nabożeństwo kolędowe.

18:00

Za † Henryka Słomkiewicz w 1 roczn. śmierci i za †† Jana i Janusza Słomkiewicz.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., Dary Ducha Św. i zdrowie dla Julii Stępień z okazji 18-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Bartosza Gila z okazji 10-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

20.01.2020 - Poniedziałek.

7:30

1/ Za †† Eleonorę, Józefę, Julię, Janinę i Jana Babik.

2/ Za † Annę Gołas w 35 roczn. śmierci i za † Ojca Feliksa i za †† Braci Mieczysława i Wiktora.

3/ Za †† Rodzeństwo Emilię, Marię, Józefa, Antoniego, Pawła, Jana, Bratową Marię, Szwagrów Władysława i Stanisława

4/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Karola Kaliczyńskiego z okazji 85-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

21.01.2020 - Wtorek - Św. Agnieszki, DZIEŃ BABCI.

7:30

1/ O B. Błog. i zdrowie dla Babć i Dziadków i za †† Dziadków i Babcie - od Wnuków i Prawnuków.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Magdaleny z okazji kolejnej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

3/ Za † Stanisława Kozieł - od Rodziny Kazińskich z Częstochowy.

4/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Zofii i Mieczysława Cichockich z okazji 57-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

22.01.2020 - Środa - DZIEŃ DZIADKA.

7:30

1/ Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

2/ Za †† Marię i Krystiana i za †† Rodziców i Rodzeństwo z obu stron.

3/ Za † Marię Biernat - od Siostrzenicy.

4/ Za †† Jana i Annę Bruzda, za † Kornela i Andrzeja Brzozowskiego.

23.01.2020 - Czwartek.

7:30

Za †† Jana, Wiktorię, Henryka, Tadeusza, Czesława, Teresę, Irenę, † Kuzynkę Sabinę, † Stanisława Adamczyk, † Zofię, † Jana Broda, †† Stanisława i Stefana.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

16:30

SZKOLNA - DLA WSZYSTKICH DZIECI: O zdrowie i Boże Błog. na cały rok dla Rodzin Bieruta, Guzowski i Świeczewski

18:00

Od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski w minionym roku i z prośbą o B. Błog. w nowym roku dla Członków Grupy Ich Rodzin i całej Parafii.

24.01.2020 - Piątek - Św. Franciszka Salezego.

7:30

1/ Za †† Rodziców Liliannę i Piotra Żbankow.

2/ Z prośbą o Dary Ducha Św. i Boże Błog. dla Chrześniaków Marzeny, Damaris i Rafała.

3/ Za † Zięcia Krzysztofa i o łaskę zdrowia i Boże Błog. w Rodzinie Turskich z Odolanowa.

18:00

DLA MŁODZIEŻY NASZEJ PARAFII: Za †† Kazimierza i Marię Spyrka.

25.01.2020 - Sobota - święto Nawrócenia Św. Pawła.

7:30

1/ Za † Teodozję Gruszecką.

2/ Za † Stanisława Sokołowskiego w 36 roczn. śmierci i za †† Babcie i Dziadków.

3/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i opiekę MB dla Syna Pawła z okazji kolejnych Urodzin i dla całej Rodziny.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

1/ W intencji Dzieci przyjmujących Sakr. Chrztu Św., Ich Rodziców i Chrzestnych.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Anny i Stanisława Mastyga z okazji 50-ej Rocznicy Ślubu i za †† z Rodzin Mastyga i Pindelskich.

26.01.2020 - NIEDZIELA - III-a ZWYKŁA.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Doroty Wyszyńskiej z okazji 50-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

9:00

Za † Łukasza Ziębę w 1 roczn. tragicznej śmierci.

10:30

Za † Marię Rumianowską w 6 roczn. śmierci

W modlitwie wiernych: W int. Zosi z okazji 10-ych Urodzin i całej Rodziny.

12:00

W intencjach Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - od Jasn. Rodziny Róż.

17:30

Nabożeństwo popołudniowe.

18:00

Od Wspólnoty Medjugorskiej: W intencjach MB Królowej Pokoju i za wszystkich modlących się w naszej Parafii za kapłanów w Margaretkach.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Mikołaja Zenderowskiego z okazji 9-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Jadwigi Pach z okazji 70-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.