Intencje Mszalne 02.02.2020 - 09.02.2020

2 lutego 2020

02.02.2020 - NIEDZIELA - Święto Ofiarowania Pańskiego.

7:30

W intencjach Członkiń i Członków Róż Różańcowych oraz Ich bliskich i w intencjach Księży i Sióstr związanych z Parafią i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Alicji i Mieczysława Celary z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

10:30

Za †† Rodziców Zofię i Piotra Saweczka i †† Rodzeństwo: Stanisławę, Janinę, Władysława i Bronisława.

12:00

ZBIOROWA:

Za † Marka Kuś, †† Marię i Michała oraz †† Marię i Stefana.

Za † Genowefę Studzienną, Jej †† Rodziców i † Teścia Leona.

Za † Zdzisława Józiuk w 21 roczn. śmierci.

Za †† Czesława Leszczyńskiego i za †† Rodziców z obu stron i z podz. za operację z stycznia.

Za †† Józefa i Mariannę Nowakowskich.

Za † Helenę Barasińską w 30 dniu po śmierci.

Za † Mieczysława Sobotę w 30 dniu po śmierci - od Kazi z Mężem.

Za † Dawida Podgórnego w 7 roczn. śmierci.

Za † Andrzeja Sejuda w 2 roczn. śmierci, za †† Rodziców Ludwikę i Władysława Zając i † Siostrę Ludwikę Żółtowską.

W intencji Damiana Sewiło z okazji 12-ych Urodzin i za †† Brata Damiana i Tatę Ryszarda Koziołów, †† Dziadków: Apolonię i Stanisława Łukaszewskich, oraz Bronisława i Stefanię Kozioł, †† Ciocię Barbarę i Wujka Kazimierza.

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Barbary z okazji 88-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

17:30

NABOŻEŃSTWO POPOŁUDNIOWE.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Damiana Szczęsnego.

10:00

Za † Mamę Elżbietę Chlipała w 1 roczn. śmierci.

11:30

Za † Antoninę Biedroń w 1 roczn. śmierci i za † Męża Józefa i za †† Rodziców z obu stron.

03.02.2020 - Poniedziałek, Św. Błażeja.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Eugeni z okazji 90-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

18:00

Za † Janinę w 6 roczn. śmierci oraz za †† Walentego, Danutę, Bronisława, Włodzimierza i Męża Witolda.

19:00

Za † Syna Adriana Bieruta w 3 roczn. śmierci i za †† Dziadków Budynek i Bieruta.

04.02.2020 - Wtorek.

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Marianny Kuriata z okazji 75-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

2/ Za † Adama i za †† z Rodziny.

18:00

Za zmarłych polecanych: ZBIOROWA...

19:00

Za † Zygmunta Mastaj - od Rodziny Amrogowicz i Lis.

05.02.2020 - Środa, Św. Agaty.

7:30

1/ Za †† Agatę i Piotra i za †† Rodzeństwo.

2/ Za † Męża Tadeusza Ciesielczyk w 3 roczn. śmierci i za †† Rodziców z obu stron.

18:00

Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Anastazji z okazji 87-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

19:00

Za † Adolfę w 11 roczn. śmierci.

06.02.2020 - Czwartek, św. Pawła Miki i Towarzyszy.

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOCZWARTKOWE.

7:30

Za †† Rodziców Annę i Bolesława oraz za † Brata Józefa.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

16:30

SZKOLNA dla wszystkich DZIECI: Za † Mamę Wandę i za † Tatę oraz †† Rodzeństwo i Rodziców z obu stron.

18:00

Za †† Antoninę, Michała, Jana i Jadwigę Zając i za †† Rodziców z obu stron.

19:00

Za † Stanisława Hamerskiego - od Mroszczaków i Gaurów.

07.02.2020 - Piątek.

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOPIĄTKOWE.

7:30

Pierwszopiątkowa i pierwszosobotnia - od Jasn. Rodziny Róż.

16:30

DLA PRZYGOTOWYJĄCYCH SIĘ DO BIERZMOWANIA: Za † Mamę Zofię Dusza w 2 roczn. śmierci i za †† Stanisława i Karola oraz † Rodziców z obu stron.

18:00

Za † Mamę Zofię Kołodziej w 7 roczn. śmierci.

19:00

DLA MŁODZIEŻY: Za †† Rodziców Adelajdę i Stefana Dzbanuszek, †† Rodzeństwo Urszulę, Jerzego i Bratową Krystynę.

08.02.2020 - Sobota.

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Teresy z okazji 60-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny - od Męża i Dzieci.

2/ Za † Teresę Pióra w 1 roczn. śmierci.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

1/ Za † Mamę i Babcię Henrykę Babyn w 7 roczn. śmierci i za † Tatę i Dziadka Władysława Babyn w 21 roczn. śmierci oraz za † Brata i Wujka Ryszarda Babyn i za †† z Rodziny.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., i zdrowie dla Natalii z okazji 16-ych Urodzin i dla całej Rodziny

W modlitwie wiernych: W int. rocznego Dziecka - Joanny,Emilii Ziętek, Jej Rodziców i Chrzestnych.

09.02.2020 - NIEDZIELA - V-a ZWYKŁA.

7:30

Za †† Franciszka i Katarzynę oraz za † Męża Franciszka.

9:00

W int. †† i żyjących Sybiraków - w 80-ą Roczn. wywózek.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog.,Dary Ducha Św. i zdrowie dla Krzysztofa Kiliańczyka z okazji 18-ych Urodzin i dla całej Rodziny

12:00

1/ W int. Dzieci przyjmujących Chrzest Św., Ich Rodziców i Chrzestnych.

2/ W intencjach FIRMY SCHATTDECOR.

17:30

Nabożeństwo niedzielne.

18:00

Za † Michała Przedwojewskiego w 10 roczn. śmierci.

10:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. Dary Ducha Św. i zdrowie dla Marysi Ostrowskiej z okazji 18-ych Urodzin i dla całej Rodziny

11:30

Za † Zdzisława Turek i za †† Rodziców z obydwu stron.

W modlitwie Wiernych: W int. Rocznego Dziecka - Marcela Walukiewicza.