22 listopada 2020

Kochani Parafianie!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie nadal niestety z Szpitala. W tym całym Cowidowym zamieszaniu wielu z nas zapewne uciekła myśl o Rocznicy cudownego czasu Nawiedzenia naszej Parafii Św. Michała Archanioła z Groty w Gargano. Ciągle mamy wszyscy za co w tym względzie dziękować. Dziękujmy Panu Bogu i Świętemu Michałowi Archaniołowi i prośmy o opiekę przed ciągle trwającym czasem epidemii. Prośmy - niech ten trudny czas pomaga nam w zbliżaniu się do Pana Boga i wzajemnie do siebie...

Polecajmy wszystkich CHORYCH, Ich bliskich, doświadczonych utratą najbliższych. Wszystkim, którzy odeszli do wieczności wypraszajmy łaskę wiecznej szczęśliwości. Stale też wspierajmy naszą Kochaną i oddaną Służbę Zdrowia w ratowaniu nas wszystkich. Życzę tego razem z naszymi Księżmi - Wasz ks. Proboszcz.... Bądźmy razem i bądźmy wszyscy zdrowi. Miłego dnia.

I jeszcze jedno - Wszystkim modlącym się za mnie i naszych Księży - gorąco dziękuję i stale myśląc o Was staram się moimi modlitwami tę wdzięczność - odwdzięczać!!!