Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021

24 stycznia 2021

24.01.2021.- NIEDZIELA III-a ZWYKŁA. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Bożego Słowa.

O godz. 17:30 - zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.

Jutro w poniedziałek - Święto Nawrócenia Św. Pawła. Kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

O godz. 18:00 - Msza Św. w intencji Księży.

Msze Święte z kościoła Gimnazjalnego nadal będą odprawiane tutaj w kościele parafialnym o godz. 18:00.

We wtorek - Dzień modlitw w intencji Islamu.

Nasza kancelaria będzie czynna tylko po południu.

W środę - o godz. 18:00 - Msza Św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

W czwartek - o godz. 7:30 - Msza Św. od Koła Przyjaciół Radia Maryja w intencji Księży naszej Parafii - zmarłych i żyjących.

W tym dniu ks. Proboszcz obchodzi 70 rocznicę urodzin, z tej okazji życzymy powrotu do pełni zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w kapłańskiej służbie.

Od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

O godz. 16:30 - Msza Św. dla DZIECI.

W piątek - o godz. 18:00 - na Mszę Św. zapraszamy młodzież naszej Parafii.

W sobotę - o godz. 17:15 - ADORACJA i okazja do spowiedzi.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.

Przy wyjściu z kościoła będziemy mieli okazję złożyć ofiarę do puszki na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Chorwacji. Za te ofiary także - Bóg zapłać.

W naszej modlitwie w intencji naszej Parafii chcemy rozważać pierwszą tajemnicę części radosnej: "Zwiastowanie NMP".

W naszych gablotkach i na naszej stronie wypisane są terminy nauk przedmałżeńskich w 2021 roku.

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Czesława Kuchna, lat 85.

Janina Passon, lat 78.

Henryk Kowara, lat 86.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...