Ogłoszenia duszpasterskie 25.07.2021

25 lipca 2021

25.07.2021. - NIEDZIELA XVII-a ZWYKŁA.

Dzisiaj naszymi modlitwami i ofiarami solidaryzujemy się z wszystkimi ofiarami anomalii pogodowych.

Dzisiaj też po raz pierwszych z woli Ojca Św. Franciszka obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ DZIADKÓW I OSÓB STARSZYCH.

O godz. 15:00 - na Górze Chrobrego - suma odpustowa ku czci Św. ANNY - serdecznie zapraszamy.

O godz. 17:30 - nabożeństwo popołudniowe ku czci św. Anny.

Jutro - w poniedziałek - czcimy Św. Annę i Joachima.

W środę - o godz. 18:00 - Msza św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

W czwartek - od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

W sobotę - od godz. 17:15 - ADORACJA i okazja do spowiedzi.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary, także te, które złożymy przy wyjściu z kościoła dla ofiar powodzi.

W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy będą na potrzeby Seminarium i na inne obiekty diecezjalne.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać drugą tajemnicę części Światła: "Cud w Kanie Galilejskiej".

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Maria Spyrka, lat 75.

Edward Kamiński, lat 86.

Kamila Bodzon, lat 86.

Michał Chojdys, lat 80.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...