Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020 - 21.11.2020

15 listopada 2020

15.11.2020 - NIEDZIELA - XXXIII-a ZWYKŁA.

Drodzy nasi - Kochani Parafianie! To już od tygodnia jestem w Szpitalu, a Ks. Wikariusze i Pani Elżbieta na kwarantannie na plebani.

Wszystko nam się bardzo pokomplikowało. Wszystkim za wyrozumiałość, życzliwość i wszystkie modlitwy bardzo gorąco i serdecznie dziękuję i dziękujemy. Jutro w niedzielę i w tygodniu Księża będą odprawiali Msze Święte z Sali na plebani bez udziału wiernych. Msze Święte te będą do przeżywania drogą parafialnego FB. Bardzo dziękuję Księżom Wikariuszom za zajmowanie się Parafią.

Msze Święte z kościoła Gimnazjalne będą odprawione z udziałem Wiernych przy przesunięciu godziny - 13:00 i 14:30.W ostatnim czasie odeszło od nas do wieczności wielu Parafian. Wszystkim Im wieczny odpoczynek racz dać Panie. Żyjącym Ich bliskim składam szczere wyrazy współczucia. Kiedy już wszystko się uspokoi - w naszym kościele odprawimy uroczystą Mszę Świętą za spokój Ich dusz i w intencjach Ich bliskich i Ich Rodzin.

Kochani kończę powoli. Ciągle jeszcze jestem bardzo osłabiony. Pozdrawiam wszystkich najpierw CHORYCH - nie dawajmy się!!! Musimy przyznać, że mamy wspaniałą Służbę Zdrowia. Jesteśmy Im wszyscy bardzo wdzięczni, za Ich oddanie, poświęcenie, narażanie swego życia. Czyńmy to wszyscy naszymi modlitwami. Jeszcze raz wdzięczny za wszystko - ośmielam się gorąco prosić wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych o gorącą modlitwę. Ze swej strony i od Księży Wikariuszy obiecuję wdzięczność modlitewną i ofiarowanie wszystkich chorobowych dolegliwości w intencjach chorych i całej naszej Parafialnej Wspólnoty. Bądźcie zdrowi!!! I pamiętajcie z Covidem nie ma żartów. Pomagajmy sobie! Wasz Ks. Proboszcz Edward Cichoń wraz z Księżmi Wikariuszami: - Tomaszem, Michałem i Marcinem. NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!!

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Halina Tchurzewska, lat 70.

Juliusz Warenicki, lat 70.

Jan Stopa, lat 81.

Kazimierz Haponiuk, lat 70.

Kazimierz Zenderowski, lat 60.

Stanisław Garnek, lat 69.

Florianna Sapińska, lat 92.

Maria Marków, lat 88.

Ks. Eugeniusz Makulski, MIC, lat 92.

Ks. Józef Wojtasek(dzisiejszej nocy) - długoletni Prob. Parafii Moszczanka, lat- 65

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...