Ogłoszenia duszpasterskie 05.01.2019 - 11.01.2020

5 stycznia 2020

05.01.2020 - NIEDZIELA - II-a po Narodzeniu Pańskim.

O godz.14:00 - w Opolu spotkanie Rodzin Adopcyjnych.

Od godz. 14:30 - odwiedziny duszpasterskie. na ul. Nałkowskiej i Norwida.

O godz. 17:30 - zmiana tajemnic różańcowych.

Po zmianie - nabożeństwo kolędowe.

06.01.2020 - Poniedziałek - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO.

Będziemy obchodzili Uroczystość Objawienia Pańskiego - tradycyjnie - TRZECH KRÓLI.

Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy Św. - poświęcenie wody, kadzidła i kredy. Ofiary, które złożymy będą na potrzeby MISJI KATOLICKICH.

Od godz. 14:30 - odwiedziny duszpasterskie - ul. Konopnickiej, Sienkiewicza, Reymonta i Zapolskiej.

O godz. 16:30 - KONCERT KOLĘD w wykonaniu Chóru Capricolium, Chóru "Jedynka" Szkoły nr 1 i Scholi "Soli Deo" z Konradowa. Tradycyjnie przy wyjściu z kościoła będziemy mieli okazję do złożenia ofiary na potrzeby i dalszy rozwój Chórów.

07.01.2020 - Wtorek.

Msza święta - ZBIOROWA za zmarłych o godz. 7:30.

Nasza kancelaria będzie czynna tylko przed południem.

09.01.2020 - Czwartek.

W czwartek - od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

11.01.2020 - Sobota. 6. Rocznica konsekracji Ks. Bp Rudolfa Pierskały.

Przypada VI-a Rocznica konsekracji ks. Bp Rudolfa Pierskały.

Ogłoszenia dodatkowe.

W przyszłą niedzielę - będziemy przeżywali Święto Chrztu Pańskiego.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy. W zakrystii możemy nabyć "Mały Gość", "Promyk Jutrzenki", "Miłujcie się" pisma misyjne i książeczkę "Wszystko o Św. Rodzinie".

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Seminarium i naszej Diecezji.

Jutro składka na MISJE... W przyszłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać pierwszą tajemnicę części bolesnej: "Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu".

Odwiedziny duszpasterskie.

We wtorek - ul. Powstańców Śl., w środę - ul. Opolska, Plac Solidarności i Poprzeczna, w czwartek - Ligonia, Zdrojowa, Elsnera, Opawska i Makuszyńskiego, w piątek - Os. Konstytucji i Korfantego, w sobotę - Kościuszki i Pasterówka i w niedzielę - Karłowicza, Maczka, Leśna, Okulickiego, Kol. Kaszubska i Os. Pionierów.

Mówiąc o odwiedzinach - chcemy zwrócić uwagę na zostawiany w każdej rodzinie pamiątkowy folder kolędowy z modlitwami do Św. Michała Archanioła. Zachęcamy i prosimy o odmówienie tej modlitwy po wyjściu księdza z domu.

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Edward Widziszowski, lat 64.

Maria Kolczarek, lat 76.

Tadeusz Oleś, lat 83.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...