Intencje Mszalne 31.05.2020 - 07.06.2020

31 maja 2020

31.05.2020 - NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Syna Andrzeja Jachurę i za †† Dziadków z obu stron.

9:00

O ustanie epidemii i odrodzenie wiary w naszych rodzinach i Parafii.

10:30

Za †† Ewę, Janinę, Stanisława Dołbizno i za †† Babcie Katarzynę i Reginę oraz za † Wujka Władysława Białek.

12:00

W intencji naszej Ojczyzny i Ojca Św. Franciszka za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. - od Jasn. Rodziny Róż.

17:30

NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

18:00

Za † Piotra Grabowskiego.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Rodziców Marię i Stanisława Wójtowicz, Brata Antoniego i wszystkich †† z Rodziny Wójtowicz i Sobota.

11:30

W intencji Mikołaja z okazji 3 Urodzin, oraz Jego Rodziców w tym Ojca Grzegorza także z okazji Urodzin.

01.06.2020 - Poniedziałek - NMP MATKI KOŚCIOŁA. (DZIEŃ DZIECKA)

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Męża Józefa Jaworskiego w 12 roczn. śmierci, †† Rodziców: Annę i Jana, Teściów: Anielę i Marcina i za † O. Bronisława.

9:00

O umocnienie wiary i ożywienie Kościoła w rodzinach naszej Parafii.

17:30

NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ.

18:00

1/ Za †† Rodziców, Teściów, Braci, Siostry, Bratową i Zygmunta Mastaj.

2/ Za † Danutę Mruk - od Reni i Piotrka z Rodzinami z Jeleśni.

02.06.2020 - Wtorek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za † Kajetana Zając.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze B. Błog. i zdrowie w kapłańskim posługiwaniu dla O. Witolda Adamczyka z okazji 19-ej Rocznicy święceń kapłańskich.

17:30

NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ.

18:00

1/ ZBIOROWA za zmarłych polecanych wspólnej modlitwie:

Za † Helenę Schmidt z okazji Imienin.

Za † Danutę Mruk - od Przyjaciół Haliny, Mieczysława i Ali.

Za † Eugeniusza Długosz - od Sąsiadów Haliny, Mieczysława, Ali i Andrzeja.

Za † Henryka Zielińskiego i za † Teresę Kulina i za †† Władysławę i Zofię Kulina.

Za † Męża i Ojca Józefa Marć w 30 dniu po śmierci.

Za †† Bogusława i Wiktora Nabrdalik, Mamę Agnieszkę, Brata Ryszarda, oraz Katarzynę Burcan, Tadeusza Cyganik, Barbarę, Michała, Franciszka Huk i Sylwię Szóstka.

2/ Za † Danutę Mruk - od Ireny i Bogdana Droździk z Rodziną.

03.06.2020 - Środa, Św. Karola Lwangi i Towarzyszy.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za †† z Rodziny Juchów: Ludwika, Marię, Janinę, Wandę, Józefę, Czesławę i Zdzisława.

2/ Za † Danutę Mruk - od Karoliny, Danuty i Marii Duraj z Sopotni Wielkiej.

17:30

NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ.

18:00

1/ Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb.

2/ Za † Danutę Mruk - od Sabiny i Zbyszka Gąsiorek z Jeleśni.

04.06.2020 - Czwartek, Święto J. Chr. Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOCZWARTKOWE.

7:30

1/ W intencji †† i żyjących Członkiń z Róży MB Królowej Pokoju i o Boże Błog. dla naszych Księży.

2/ 2/ W intencji O. Jarosława Antoniaka z okazji 25-ej Rocznicy Święceń kapłańskich

16:30

DLA DZIECI: Za †† Rodziców Marie Wośko w 6 roczn. i Stefana Wośko w 31 roczn. i za †† z Rodziny z obu stron.

17:30

NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ.

18:00

1/ Za † Helenę Duraj w kolejna roczn. śmierci, Jej Męża Stanisława, †† Synów Janusza i Stanisława.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Edmunda Kusznierewicza z okazji 83-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

05.06.2020 - Piątek, Św. Bonifacego.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOPIĄTKOWE.

7:30

Pierwszopiątkowa i pierwszosobotnia - od Jasn. Rodz. Róż.

16:30

Dla przygotowujących się do Bierzmowania: Za †† Marię, Pawła, Wacława, Stanisławę i pozostałych †† z Rodziny.

17:30

NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ.

18:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Julii i Mikołaja z okazji 5-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

2/ DLA MŁODZIEŻY: Za † Męża Wiktora Piechotę i za †† Rodziców.

06.06.2020 - Sobota, św. Norberta.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOSOBOTNIE.

7:30

1/ Za † Weronikę Majsakowską.

2/ Za †† Feliksa, Domicelę, Michalinę, Kazimierę, Bożenę, Michała i Adama.

17:30

NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ.

18:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Edyty i Piotra Rejowskich z okazji 23-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

2/ W intencji Dziecka przyjmującego Chrzest, Jego Rodziców i Chrzestnych.

07.06.2020 - NIEDZIELA.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ W intencjach Członkiń i Członków Róż Różańcowych, Ich Rodzin, oraz Księży i Sióstr związanych z naszą Parafią i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

2/ W intencji Ks. Michała z okazji 6-ej Rocznicy Święceń Kapłańskich.

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Emilii Siwiec z okazji 18-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

10:30

Za † Męża Czesława Król w 11 roczn. śmierci i za †† z Rodziny.

12:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i silną wiarę dla Rodziny Wolak.

2/ ZBIOROWA:

Za † Irenę Staliś.

Za † Danutę Mruk w 30 dniu po śmierci.

Za † Zbigniewa Krynis w 30 dniu po śmierci.

Za † Józefa Marć w 30 dniu po śmierci.

Za † Andrzeja Gąsiorek w 1 roczn. śmierci oraz za †† z Rodzin Gąsiorek, Zowilińskich i Bryndza.

Za †† Józefę i Michała Kalbrun i za †† z Rodziny.

Za †† Zofię i Józefa Włodarskich - od Rodziny z Świdna.

Za †† Zygmunta, Stefanię i Józefa Salanga, † Mamę Jadwigę Ilnicką, †† z Rodziny Karysiów, Czesława Gorzyńskiego, za †† Dziadków Lorenc, † Ks. Bronisława Ilnickiego, † Dziadka Andrzeja Salangę i †† Dziadków Julię i Hieronima Ilnickich.

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie, opiekę NMP dla Stanisława Malarczyk w 70-ą Roczn. Urodzin i dla całej Rodziny.

17:30

NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ.

18:00

Za †† Rodziców Michalinę i Pawła, Dziadków z obu stron, † Siostrę Stefanię, Szwagra Władysława i za † Jana Kwiatkowskiego i Jego Rodziców.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Jana i Janinę Dubińskich, † Władysława Gunia i za †† z Rodziny Dubińskich i Pietrygała.

11:30

Za †† Genowefę i Jana Gamrat i Ich Syna Henryka.