Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020 - 31.10.2020

25 października 2020

Informacje Duszpasterskie

25.10.2020 - NIEDZIELA - Rocznica Poświęcenia naszych kościołów.

W naszej Wspólnocie - dzisiaj witamy O. Jerzego, Przełożonego Wspólnoty Oblatów w Bodzanowie. Ojciec będzie nam głosił słowo i umożliwi nabycie kalendarza Ich Zgromadzenia.

O godz. 17:15 - zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu - codziennie po Mszy Świętej z godz. 7:30 będziemy mieli okazję do ADORACJI i modlitwy o ustanie czasu epidemii.

Msze Święte z godz. 19:00 z kościoła Gimnazjalnego będą odprawiane o godz. 18:00 w kościele parafialnym.

Przed nami ostatni tydzień nabożeństw różańcowych i wspólnej różańcowej modlitwy. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

27.10.2020 - Wtorek.

O godz. 18:00 - Msza Św. od Wspólnoty Medjugorskiej i w intencji wszystkich modlących się za kapłanów w Ruchu Margaretka.

28.10.2020 - Środa, Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

O godz. 18:00 - Msza Św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

30.10.2020 - Piątek.

Na godz. 18:00 - zapraszamy młodzież naszej Parafii.

W tym tygodniu chciejmy korzystać z sakramentu pokuty, byśmy mogli w pełni uczestniczyć w Eucharystii i zyskiwać dar odpustu dla naszych zmarłych. W tym roku dar odpustu będziemy mogli pozyskiwać przez cały listopad.

Ogłoszenia dodatkowe.

W niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych. U nas w Parafii - Msze Święte w kościele parafialnym: godz. 7:30, 9:00, 12:00, 16:00 i 18:00.

O godz. 11:00 - na cmentarzu zostanie odprawione tradycyjne nabożeństwo za zmarłych - przy udziale tylko ministrantów i księży. Nie będzie procesji. Wszyscy chcemy pamiętać o zasłanianiu ust i nosa oraz o odpowiedniej między nami odległości.

O godz. 17:15 - zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe w intencji naszych zmarłych z odczytywaniem wypominek.

W przyszły poniedziałek - Dzień Zaduszny - także nie będzie Mszy Świętej na cmentarzu.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy. W zakrystii można nabyć nowy numer "Małego Gościa", "Misyjne Drogi" i "Miłujcie się".

Bóg zapłać z złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać także za ofiary składane z wypominkami.

W przyszłą niedzielę - ofiary, które złożymy będą na potrzeby Seminarium i innych obiektów naszej Diecezji.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać trzecią tajemnicę części bolesnej: "Cierniem ukoronowanie".

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Zofia Kozieł, lat 78.

Zbigniew Śnieżek, lat 68.

Stanisław Mużyłowski, lat 73.

ks. Stanisław Chryc, lat 90.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...