Intencje Mszalne 18.10.2020 - 25.10.2020

18 października 2020

18.10.2020 - NIEDZIELA - XXIX-a ZWYKŁA - MISYJNA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

W intencji †† i żyjących PARAFIAN.

9:00

Za † Ojca Rajmunda w 30 roczn. śmierci i za †† z Rodziny.

10:30

Za †† Rodziców Marię i Mieczysława Działabij i za †† z Rodziny.

12:00

1/ W intencji Dzieci obchodzących 1 Roczn. Urodzin i Chrztu - (Filip Chrobak, Kacper Piętoń, Milena Kocoń i Antonina Gwóźdź) - oraz Ich Rodziców i Chrzestnych.

2/ Za † Jadwigę Winiarską w 1 roczn. śmierci.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i opiekę MB dla Henryki Bławickiej z okazji 78-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za † Edwarda Gardiasz z okazji Imienin.

11:30

Za † Jana Chwastek w 1 roczn. śmieci i za †† Rodziców.

19.10.2020 - Poniedziałek, Bł. Jerzego Popiełuszki

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Józefa Wach i za †† z Rodziny Wachów i Remontów.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

18:00

Za †† Antoniego i Helenę Barasińskich w roczn. Urodzin, †† Rodziców z obu stron, †† Rodzeństwo, †† Dziadków i Babcie.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Józefa.

20.10.2020 - Wtorek, Św. Jana Kantego.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za †† Mariannę i Stanisława Janus, † Babcię Stanisławę oraz za †† Franciszka Dobrzańskiego i Juliana Więckiewicza.

2/ Za †† Józefa i Annę Gargoń, Józefa Wizół, Jana Sobkowicz, Józefa i Genowefę, †† Jana, Marię, Stanisława, Piotra Iskierkę, Katarzynę Bojko, Kazimierza Zbaraszczaka i Stanisława Boczyloka.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

18:00

Za †† Stanisławę i Edwarda Wolak i za † Syna Gabriela w 30-ym dniu po śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Ojca Damiana Olejarskiego, Jego Rodziców oraz Babcię Stefanię Kotlarz.

21.10.2020 - Środa.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za † Ojca Józefa Trembeckiego w 50 roczn. śmierci.

2/ Za dusze w czyśćcu cierpiące.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

18:00

Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb. NOWENNA.

- W intencji Członków Związku Zawodowego NSZZ SOLIDARNOŚĆ w 40-ą Rocznicę powstania za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †† Rodziców Mariannę i Stefana Izbińskich i za † Brata Wiesława.

22.10.2020 - Czwartek, Św. Jana Pawła II

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† z Rodziny Caputów: Męża Augustyna w 23 roczn. śm., Rodziców z obu stron, † Zofię oraz † Siostrę Barbarę, Szwagra Wacka, Zygmunta, Grzegorza, Braci: Bolesława i Kazimierza, Koleżankę Zdzisławę Szewczyk, Elżbietę Caputę i Siostrzenicę Urszulę.

8:00

ADORACJA do 10:30

DLA DZIECI - przeniesiona na godz. 18:00

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

18:00

1/ Za †† Janinę, Bolesława i za †† z Rodziny.

2/ Za † Janinę Wójtowicz w 30 roczn. śm. i † Władysława Wójtowicz w 31 roczn.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Cecylię Bujak w 3 roczn. śmierci i za †† Rodziców z obu stron.

23.10.2020 - Piątek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Męża Jana w 13 roczn. śmierci, † Ojca Jakuba w 50 roczn. śm. Oraz za † Matkę Marię.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

18:00

Od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio: Za †† z Grupy i z Ich Rodzin.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

DLA MŁODZIEŻY: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i opiekę MB dla Aleksandry Rejowskiej z okazji 6-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

24.10.2020 - Sobota.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† Janinę i Aleksandra Fedorczak, † Jadwigę Ręczkowską i za †† z Rodziny.

15:00

Za †† Magdalena Kaluga i Jarosław Olejnik.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

18:00

1/ Z †† Franciszkę i Józefę Biała i za † Joannę Szlachta w 3 roczn. śmierci.

2/ Za † Feliksa Stankiewicz w 4 roczn. śmierci i za † Józefę Stankiewicz oraz za † Jadwigę Orubę.

3/ Za † Edwarda Wojdyła w 31 roczn. śmierci.

25.10.2020 - NIEDZIELA - XXX-a ZWYKŁA.

U nas - Rocznica Poświęcenia naszych kościołów.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i opiekę MB w Rodzinie Hawryluk.

9:00

Za † Męża Edwarda Wojdyła w 31 roczn. śmierci i za †† Rodziców Wiktorie i Jana Wojdyła.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i opiekę MB dla Krystyny i Krzysztofa z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla Krystyny z okazji 62-ich Urodzin i dla całej Rodziny.

12:00

1/ W intencjach Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. (Od Jasn. Rodziny Róż.).

2/ Za † Anetę Midor - od Dyrekcji i Pracowników Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Skale.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

18:00

Za † Bronisławę w 6 roczn. śmierci,oraz za †† Włodzimierza, Janinę, Walentego, Danutę i Męża Witolda.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za † Jana Broś w 1 roczn. śmierci i za †† Rodziców i Rodzeństwo.

11:30

Za † Zuzannę Więckiewicz w 10 roczn. śmierci oraz za †† Dziadków Tatianę i Józefa.