Ogłoszenia duszpasterskie 23.05.2021

23 maja 2021

23.05.2021. - NIEDZIELA - ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

Dzisiaj - o godz. 16:00 w Głębinowie podczas uroczystej Mszy Świętej zostanie ustanowione diecezjalne Sanktuarium ku czci Św. Rity z Cascii. Uroczystość będzie transmitowana przez Radio DOXA i na kanale YT Parafii Głębinów.

U nas o godz. 17:30 - nabożeństwo majowe.

O godz. 18:00 - Msza Św. od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio.

Na majowe nabożeństwa zapraszamy codziennie o tej samej porze.

Jutro w poniedziałek - będziemy przeżywali drugi Dzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego - NMP MATKI KOŚCIOŁA. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszy Świętej. Dodatkowa Msza Św. o godz. 16:30.

Jutrzejszy dzień - 24. maja jest też wspomnieniem NMP Wspomożycielki Wiernych.

Od jutra wracamy do kościoła Gimnazjalnego z Mszami o godz. 19:00. Na spotkania - przed bierzmowaniem zapraszamy Uczniów klas siódmych.

We wtorek - przypada 25-a Rocznica Święceń Kapłańskich naszych byłych Wikariuszy - Księży: Romana Dyjura, Ireneusza Kotlińskiego, Dariusza Kużawy, Zbigniewa Siemionowa, oraz naszego Parafianina - Ks. Roberta Skrzypczaka. Wszystkim życzymy obfitych ŁASK na dalsze lata i otaczamy Ich naszymi modlitwami.

W środę - DZIEŃ MATKI. Chcemy pamiętać o naszych MAMACH - żyjących i zmarłych i oprócz szczerych i serdecznych życzeń, chcemy Je otaczać naszymi gorącymi modlitwami. Chcemy to czynić szczególnie podczas Mszy Świętej o godz. 18:00. Na tej Mszy Świętej chcemy także modlić się w intencjach MB Królowej Pokoju i Osób modlących się za kapłanów.

W czwartek - w Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana - o godz. 7:30 - zostanie odprawiona Msza Św. zamówiona przez Członków naszej PRD w intencji: Ks. Proboszcza i Księży Wikariuszy - pracujących w naszej Parafii.

Od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

O godz. 16:30 - Msza Św. dla DZIECI.

W piątek - na godz. 19:00 - na Mszę św. w kościele Gimnazjalnym zapraszamy MŁODZIEŻ naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę - przypada Urocz. Trójcy Przenajświętszej.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy. W zakrystii możemy nabyć "Mały Gość", a przy wejściu do zakrystii są wyłożone książeczki w cenie 5 zł.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać trzecią tajemnicę części chwalebnej: "Zesłanie Ducha Św.".

Planujemy procesję w Urocz. Bożego Ciała, trasa tradycyjna...

Chętnych do pielgrzymowania pieszo do Barda - zapraszamy na spotkanie - we WTOREK - po wieczornej Mszy Św. z godz. 18:00. Osoby, które nie będą mogły być obecne prosimy o zapisanie się w zakrystii lub kancelarii

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Grażyna Łącka, lat 75.

Krystian Kropiowski, lat 70.

Marek Błaszczyk, lat 50.

Henryk Dzierżgwa, lat 53.

Czesław Kinal, lat 69.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...