Intencje Mszalne 30.08.2020 - 06.09.2020

30 sierpnia 2020

30.08.2020 - NIEDZIELA - XXII-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Anety i Lucjana.

9:00

Za † Męża Franciszka Chwastyk i za †† Rodziców z obu stron.

10:30

Za †† Rodziców Annę i Stefana Bukowiec i za † Brata Stanisława.

12:00

W intencjach Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. - Od Jasn. Rodziny Różańcowej.

17:30

Nieszpory niedzielne.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Mateusza z okazji 19-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

Kościół św. Anny - Góra Chrobrego

15:00

Za †† Rodziców Janinę i Mieczysława Pilarskich, za †† Dziadków i Rodzeństwo z obu stron.

31.08.2020 - Poniedziałek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† Ryszarda, Jana i Annę.

18:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Zofii Cichockiej z okazji 80-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

2/ Z kł. Gimn.: Za † Męża Rolanda Knoblich w 10-ą roczn. śmierci. I za wszystkich †† z Rodziny.

01.09.2020 - Wtorek, Bł. Bronisławy.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ O Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku Szkolnym 2020-2021.

2/ Za † Edwarda Matusika - od Syna z Rodziną.

18:00

1/ ZBIOROWA za †† polecanych wspólnej modlitwie:

- Za †† Janinę i Stanisława Mazur.

- Za † Krystynę Turowską-Pacholak.

- Za † Katarzynę Florek.

- Za † Helenę Małek, † Męża Mariana, Helenę i Józefa Nowickich i za †† z Rodziny.

2/ Z kł. Gimn.: Za †† Annę, Bronisławę, Dorotę i za †† z Rodziny.

02.09.2020 - Środa.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za †† Małgorzatę-Dżus - od Rodziny Karoniów.

2/ Za †† Jana Adaszyńskiego, Władysława Stanko i Halinę, Wandę i Jana Baran.

18:00

1/ Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

2/ Z Kł. Gimn.: Za † Mamę Tacjanę Budynek, Ojca Stanisława, †† Rodziców i Rodzeństwo z obu stron, Syna Adriana i za †† z Rodziny Bieruta.

03.09.2020 - Czwartek, Św. Grzegorza Wielkiego.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOCZWARTKOWE.

7:30

Za †† Rodziców Zofię i Józefa, † Babcię Marię i za † Arkadiusza.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

16:30

DLA DZIECI - SZKOLNA - (Klasy I-e, II-e, III-e, IV-e i V-e) - Za † Marię Gawlik i † Jana Gawlik.

18:00

1/ Za † Męża Jana w 13 roczn. śmierci, za †† Rodziców z obu stron i za †† Rodzeństwo.

2/ Z kł. Gimn.: Za †† Jana i Rozalię Kotlarczyk, †† Józefę i Romana Mochoń i † Brata Władysława.

04.09.2020 - Piątek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOPIATKOWE.

7:30

Pierwszopiątkowa i pierwszosobotnia - od Jasn. Rodziny Róż.

16:30

Dla przygotowujących się do bierzmowania: (klasy: VI-e, VII-e i VIII-e) - Za † Józefę Filipczak oraz za † Zenona Filipczak w 22 roczn. śmierci.

18:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Joanny Bryk z okazji 50-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

2/ Z kł. Gimn.: dla mających przystąpić do Bierzmowania i naszej Młodzieży - Za †† Rodziców Stefana, Stanisławę Broda.

05.09.2020 - Sobota.

25-a PIELGRZYMKA DO MB W ZLATYCH HORACH.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOSOBOTNIE.

7:30

Za † Męża Władysława w 25 roczn. śmierci, †† Rodziców Ewę i Józefa i za †† Rodzeństwo.

11:00

DROGA KRZYŻOWA I RÓŻANIEC

w SANKTUARIUM w ZLATYCH HORACH.

12:00

UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA KONCELEBROWANA:

W INTENCJACH WSZYSTKICH PIELGRZYMÓW I CAŁEJ NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ.

17:00

Chrzest.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Ewy i Stanisława Drożdż z okazji 35-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie i opiekę MB dla Rozalii z okazji Imienin i dla całej Rodziny

06.09.2020 - NIEDZIELA - XXIII-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

W intencji Róż Różańcowych, oraz Księży i Sióstr związanych z naszą Parafią i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9:00

W intencjach †† i żyjących PARAFIAN - o Boże Błog. w Nowym Roku szkolnym.

10:30

Za † Męża Andrzeja z okazji Urodzin i za † Tatę Czesława.

12:00

ZBIOROWA:

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Grzegorza Jakubowskiego z okazji 50-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

Za † Genowefę Studzienną, Jej †† Rodziców i † Teścia Leona.

Za † Andrzeja Wierzbickiego w 30-ym dniu.

Za † Bożenę Strzys i za †† Rodziców Elżbietę i Krzysztofa Skokuń.

Za † Andrzeja Polańskiego.

Za † Czesławę Śnieżek.

Za † Annę Stadnik w 30-ym dniu.

Za † Helenę Grochla w 30-ym dniu.

Za † Marię Chaszczewicz w 30-ym dniu.

Za †† Annę i Wacława Trelowskich i za †† Ich Dzieci - od Rodziny.

Za †† Rodziców Krystynę i Jana Rywotyckich i za † Siostrę Jolantę Smoła.

Za † Ryszarda Caban w 10 roczn. śmierci i za † Michała Małyk.

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Heleny i Jana Łukaszewskich z okazji 44-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

17:30

Nabożeństwo popołudniowe.

18:00

Za † Zbigniewa Cwyl w 20 roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Rodziców Helenę i Zygmunta Remont i za † Siostrę Marię Pliska.

11:30

Dla Dzieci przedszkolnych z Rodzicami...

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Pauliny Bujak z okazji 18-ych Urodzin i dla całej Rodziny.