Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021

31 stycznia 2021

31.01.2021 - NIEDZIELA IV-a ZWYKŁA.

Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Chorych na trąd.

O godz. 17:30 - zapraszamy na ostatnie wspólne śpiewanie kolęd.

We wtorek - będziemy przeżywali Święto Ofiarowania Pańskiego. Matki Bożej Gromnicznej. Dzień ten jest Dniem Życia Konsekrowanego.

Zachęcamy do uczestnictwa w Mszy Świętej: godz. 7:30, 16:30 i 18:00. Na Mszę Świętą przynosimy świece - gromnice.

O godz. 18:00 - zostanie odprawiona Msza Św. zbiorowa za naszych zmarłych polecanych wspólnej modlitwie.

Po Mszach Świętych będziemy mieli okazję złożyć ofiarę do puszki na klasztory klauzurowe.

W tym dniu nasza kancelaria będzie nieczynna.

Msze Święte z kościoła Gimnazjalnego - nadal będą odprawiane w kościele parafialnym o godz. 18:00.

W środę - czcimy św. Błażeja. Po Mszy Świętej będziemy mogli przyjąć tradycyjne błogosławieństwo św. Błażeja.

Po Mszy Św. z godz. 7:30 - sprzątanie dekoracji świątecznych i sprzątanie kościoła.

O godz. 18:00 - Msza św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań

i próśb i Nowenna.

W tym tygodniu będziemy przeżywali pierwsze czwartek, piątek i sobotę miesiąca lutego. O godz. 7:00 - zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwa.

W czwartek - od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

O godz. 16:30 - Msza Św. dla dzieci.

W piątek - czcimy św. Agatę. Po Mszy świętej tradycyjne poświęcenie chleba

ku Jej czci.

O godz. 16:30 - Msza Św. dla przygotowujących się do Bierzmowania.

O godz. 18:00 - na Mszę Św. zapraszamy naszą młodzież.

W sobotę - odwiedziny chorych od godz. 8:30. Prosimy o zgłaszanie osób, które chcą i mogą w obecnej sytuacji przyjąć duszpasterza w domu.

Od godz. 17:15 - ADORACJA i okazja do spowiedzi.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary. Bóg zapłać także za ofiary składane na nasze parafialne konto.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać drugą tajemnice części radosnej: "Nawiedzenie Św. Elżbiety".

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Janina Bartman, lat 85.

Maria Bławicka, lat 71.

Marek Kastelik, lat 59.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...