Ogłoszenia duszpasterskie 22.11.2020 - 28.11.2020

22 listopada 2020

Dziękujemy Wszystkim razem z ks. Proboszczem, którzy w jakikolwiek sposób przesłali i przesyłają nam pozdrowienia i wspierają przez modlitwę w ostatnim czasie oraz zaoferowali swoją pomoc. Bóg Zapłać! Dziękujemy Panu Bogu za Wasze dobre serca i życzliwość!

Od dzisiaj Msze św. są już odprawiane w kościele parafialnym z udziałem wiernych.

Msze św. w niedziele w kościele gimnazjalnym wracają na stałe godziny: 10:00 i 11:30.

Nasza kancelaria parafialna będzie znowu czynna w tym tygodniu oprócz CZWARTKU. Przyjmujemy intencje na rok 2021.

Przypominamy o ograniczeniach: 1 osoba na 15 m, czyli 68 osób w kościele parafialnym i 20 osób w k. gimnazjalnym. Prosimy zakładanie maseczek i zachowanie ostrożności.

W CZWARTEK ze względu na remont nie będzie adoracji!

W przyszłą SOBOTĘ o godz. 17:15 adoracja i okazja do spowiedzi.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas oczekiwania i przygotowania do Bożego Narodzenia. Plan na Adwent w naszej Parafii jest na stronie internetowej.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.

Przy wyjściu z kościoła - będziemy mieli okazję do złożenia ofiary do puszki na remont Katedry w Opolu

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać drugą tajemnicę części radosnej: "Nawiedzenie św. Elżbiety".

W tym tygodniu odeszły od nas do wieczności:

Stanisława Wołek, lat 87.

Krystyna Pieczara, lat 97.

Weronika Wysokulska, lat 86.

Janina Radzio, lat 83.

Janina Pendel, lat 83.

Ks. Eugeniusz Makulski, MIC, lat92.

Ks. Józef Wojtasek, (dzisiejszej nocy) - długoletni Prob. Parafii Moszczanka, lat-67.

Ks. Ryszard Michalik, Prob. Parafii Chróścina Opolska, lat-57.

Ks. O. Zygmunt Nabzdyk, nasz długoletni Ojciec Duchowny, Wychowawca wielu pokoleń księży w naszej Diecezji, lat-90 - (Kapelan Jego Świątobliwości).

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...