Ogłoszenia duszpasterskie 02.01.2022

2 stycznia 2022

02.01.2022. - NIEDZIELA - II-a po Narodzeniu Pańskim.

Dzisiaj o godz. 16:00 - spotkanie naszej nowej PRD i powołanie PRE.

O godz. 17:15 - zmiana tajemnic różańcowych.

Od jutra nadal zapraszamy Parafian z poszczególnych ulic na Msze Święte tzw. kolędowe o godz. 16:00, 17:00 lub 18:00. Wszystkim, którzy odpowiadają na nasze zaproszenie do wspólnej modlitwy o Boże Błogosławieństwo w RODZINIE i PARAFII - w nowym roku - serdecznie dziękujemy... Dziękujemy także za składane przy tej okazji ofiary kolędowe tutaj w kościele lub na konto naszej Parafii - Bóg zapłać !!!

Szczegółowy plan tych spotkań jest wypisany w naszych gablotkach i na naszej stronie parafialnej.

PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH - KOLĘDA - 2021/2022

We wtorek - Msza Św. ZBIOROWA za naszych zmarłych poleconych wspólnej modlitwie o godz. 7:30.

W środę - Msza Św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA - także o godz. 7:30.

W czwartek będziemy przeżywali Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli.

Msze Święte w tym dniu jak w każdą niedzielę. W tym dniu modlimy się w intencjach MISJI. Ofiary przez nas składane są przeznaczone na pomoc Misjonarzom i na całe Misyjne Dzieło Kościoła.

W tym dniu podczas Mszy Świętych o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00 - będzie śpiewał Chór Capricolium. Po tych Mszach przy wyjściu z kościoła będzie okazja do podziękowania i do złożenia ofiary na potrzeby dalszego rozwoju Chóru.

W Nysie o godz. 15:00 - ORSZAK TRZECH KRÓLI. Szczegóły na FB i na stronie naszej Parafii.

U nas o godz. 17:30 - zapraszamy na wspólne kolędowanie Dzieci naszej Parafii - szczególnie klas trzecich wraz z Rodzicami.

W piątek - o godz. 7:00 - nabożeństwo pierwszopiątkowe.

W sobotę - Msze święte kolędowe o godz. 15:00, 16:00 i 17:00.

W przyszłą niedzielę - Święto Chrztu Pana Jezusa.

O godz. 17:30 - nabożeństwo kolędowe i zaprzysiężenie Członków PRE.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej Diecezji i Seminarium.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać piątą tajemnicę części chwalebnej: "Ukoronowanie NMP".

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Mirosław Biłeńkij, lat 83.

Barbara Tomala, lat 67.

Roman Piątek, lat 67.

Walenty Dziedzic, lat 98.

Bronisław Cygan, lat 91.

Renata Watemborska, lat 61.

Barbara Szczotka, lat 70.

Józefa Kopeć, lat 70.

Małgorzata Bieniek, lat 73.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...