Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny - 2021

3 listopada 2021

Odnośnie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego już dzisiaj podajemy do wiadomości - (oczywiście, jeśli tylko nie będzie ogólnych zakazów).

W Uroczystość Wszystkich Świętych - 01.11.2021 r. poniedziałek.

Rano Msze Święte będą o godz. 7:30, 9:00.

O godz. 11:00 spotkamy się przy bramie cmentarza i będziemy chcieli uczestniczyć w nabożeństwie za zmarłych.

15. minut po skończonym nabożeństwie będzie Msza Św. w kościele.

Po południu o godz. 17:15 - różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach.

Wieczorem o godz. 18:00 - Msza Św.

W Dniu Wszystkich Świętych DZIECI z Świetlicy Caritas umożliwią nam nabycie chorągiewki. Dochód przeznaczony jest na działalność Świetlicy Parafialnej.

W Dzień Zaduszny - 02.11.2021 r. wtorek - jeśli będzie można i jeśli pogoda pozwoli to o godz. 15:00 będzie Msza Św. na cmentarzu.

Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach. Czytelnie wypisane składamy w zakrystii lub kancelarii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na prace przy naszym kościele. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!