Zapraszamy na 26. Pielgrzymkę do Barda Śl. 25-26 czerwca 2022

26 czerwca 2022

Przed nami także - nasza doroczna PIELGRZYMKA do MATKI BOŻEJ STRAŻNICZKI WIARY w Bardzie Śl.

Parafianie z Łąki - chcą wiedzieć wcześniej ile nas przyjdzie... Także Parafianie z Paczkowa chcą wiedzieć ilu pielgrzymów będzie chciało przenocować w Paczkowie. Dlatego gorąco prosimy o zapisanie się w zakrystii lub kancelarii do 18 czerwca. Także chcący udać się do Barda autokarem - proszeni są o zapis na autobus - koszt przejazdu 35 zł.

Uczestnicy pielgrzymki chcący wrócić autokarem - także są proszeni o zapisanie się na autokar.

W sobotę 25 czerwca o godz. 6:30 udamy się na PIESZĄ PIELGRZYMKĘ do Matki Bożej w Bardzie Śląskim.

Wyjazd autobusami 26 czerwca o godz. 10:00 z parkingu przy ul. Kard. Wyszyńskiego.

W Bardzie około godz. 12:00 - modlitwa różańcowa i około godz. 14:00 uroczysta Msza św..