Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2019 - 27.06.2020

21 czerwca 2020

21.06.2020 - NIEDZIELA - XII-a ZWYKŁA.

O godz. 17:30 - zapraszamy na nabożeństwo ku czci NSPJ.

Na nabożeństwa te zapraszamy codziennie o tej samej porze.

Msze Święte z kościoła Gimnazjalnego z godz. 19:00 nadal będą odprawiane o godz. 18:00 w kościele parafialnym.

OKAZJA DO SPOWIEDZI przed wakacjami - poniedziałek i czwartek - godz. 16:30.

23.06.2020 - Wtorek - DZIEŃ OJCA.

Przypada Dzień. Ojca. Naszych Ojców chcemy otaczać naszymi modlitwami. Wszystkim życzymy Bożego Błog. w pełnieniu tej trudnej i odpowiedzialnej roli.

O godz. 18:00 - Msza św. od Grupy Modlitewnej św. O. Pio.

Po Mszy Św. spotkanie Grupy.

24.06.2020 - Środa - UROCZ. NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA.

Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W Dniu tym chcemy pamiętać w naszej modlitwie o Panu Organiście z okazji Imienin.

O godz. 18:00 - Msza Św. ku czci MB NP w intencjach naszych podziękowań i próśb.

25.06.2020 - Czwartek.

Pd godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

26.06.2020 - Piątek.

O godz. 7:30 - zostanie odprawiona Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie czasu wakacji.

O godz. 18:00 - Msza św. od Wspólnoty Medjugorskiej w intencjach MB Królowej Pokoju i wszystkich modlących się za kapłanów w Margaretkach.

W sobotę - od godz.8:30 - przedwakacyjne odwiedziny chorych. Chętnych prosimy o potwierdzenie pragnienia przyjęcia księdza za wiedzą i zgodą najbliższej rodziny. // Ks. Marcin swoich chorych odwiedzi w poniedziałek 29.06.

27.06.2020 - Sobota, MB NP. - PIELGRZYMKA DO BARDA.

W dniu wspomnienia NMP Nieustającej Pomocy - będziemy chcieli pielgrzymować do Barda Śl.

Wyjazd autokarem z parkingu o godz. 11:30.

W Bardzie o godz. 13:30 - w Bazylice - różaniec.

O godz. 14:00 - uroczysta Msza Św. w intencjach Pielgrzymów i całej naszej Parafii. Po Mszy świętej nabożeństwo zakończeniowe.

Chcemy pamiętać o odstępach i zasłonach dla twarzy i nosa.

Po wejściu na stronę www:parafia-bardo.pl - będziemy mogli uczestniczyć w wspólnej modlitwie - drogą internetową.

Ogłoszenia dodatkowe.

W przyszłą niedzielę - wypadają już Msze Święte w kościele Gimnazjalnym.

W Parafii Polski Świętów - Urocz. odpustowa.

Na Górze Św. Anny - Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W zakrystii możemy nabyć nowy numer pisma "Miłujcie się".

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.

Przy wyjściu z kościoła będziemy mieli jeszcze okazję złożyć ofiarę do puszki na Wydział Teologiczny w Opolu.

W naszej modlitwie w intencji Parafii - chcemy rozważać piątą tajemnicę części bolesnej: "Ukrzyżowanie".

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Czesława Śnieżek, lat 71.

Janina Szplit, lat 83.

Stefan Golba, lat 72.

Jan Nowak, lat 77.

Antoni Spałek, lat 69.

Bogumiła Urbańska, lat 85.

Bożena Michalska, lat 57.

Władysława Domagalska, lat 73.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...