ks. mgr Tomasz Koterba

25 sierpnia 2021

ks. mgr Tomasz Koterba

Data święceń: 2013-05-18

Pełnione funkcje:

2021-08-25 - nadal - wikariusz - Głuchołazy, św. Wawrzyńca.

2015-08-25 - 2021-08-25 wikariusz - Kędzierzyn-Koźle, św. Mikołaja

2013-08-28 - 2015-08-25 wikariusz - Opole-Półwieś, św. Michała