Intencje Mszalne 17.11.2019 - 24.11.2019

17 listopada 2019

17.11.2019 - NIEDZIELA - XXXIII-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za † Mariana Serafin w 1 roczn. śmierci i za † Alicję Serafin.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Marii - Mamy O. Jarosława Antoniaka z okazji 87-ych Urodzin i dla całej Rodziny. (Int. od Syna).

9:00

1/ Za † Ciocię Marię Botor - od Marty z Rodziną.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Marii i Tadeusza Dziadkowiec z okazji 45-ej Roczn. Ślubu i dla całej Rodziny - od Córek z Rodzinami.

10:30

Za † Mamę Stefanię w 5-ą roczn. śmierci i za † Chrześniaka Marcina.

12:00

Za † Jana Chwastek.

17:30

ZAKOŃCZENIE NOWENNY przed przybyciem

Św. Michała Archanioła w cudownej Figurze.

18:00

Za † Anetę Broda w 20 roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za † Mamę i Babcię Anielę Miller w 3 roczn. śmierci i za † Ojca Ludwika i za †† Dziadków.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Zofii Zenderowskiej z okazji 5-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

18.11.2019 - Poniedziałek - Bł. Karoliny Kózkówny

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za † Andrzeja Szlachta w 1 roczn. śmierci, za †† z Rodziny Szlachta, †† Jadwigę i Stanisława Ejsmont i za † Stanisława Krutak.

2/ Za † Krzysztofa Antoniaka, Wojciecha Śmierciak, †† Marka, Tadeusza, Władysława, Józefa, Stefanię, Zofię i Helenę Antoniak.

17:30

Przy kościele św. Rocha - Powitanie Św. Michała Archanioła w cudownej Figurze z Gargano -i procesja do kościoła.

18:00

1/ Za †† Włodzimierza i Helenę Mastaj, † Męża Stanisława Małyk, †† Teściów Janinę i Edmunda Perzyńskich, †† Babcie i Dziadków i †† z Rodziny.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i opiekę NMP dla Konrada z okazji 13-ych Urodzin i dla Wujka Ks. Rafała z okazji kolejnych Urodzin.

21:00

Apel Jasnogórski.

19.11.2019 - Wtorek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

8:30

1/ Za † Kunegundę Michalską i za †† Rodziców i Rodzeństwo.

2/ Za †† Annę i Stanisława Kudela.

3/ W intencji Chorych i Osób starszych wiekiem naszej Parafii.

11:00

Spotkanie dla DZIECI SZKOŁY nr 1

15:00

Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18:00

1/ Za † Teresę Tokarz, oraz za † Tatę Stanisława Tokarza i za †† z Rodziny.

2/ (Int. z kł. Gimnazjalnego) - Za †† Rodziców Annę i Feliksa i za †† Braci Mieczysława i Wiktora i za † Wnuczkę Marysię.

NABOŻEŃSTWO o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną Św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

20:00

CZUWANIE dla Młodzieży naszej Parafii.

21:00

Apel Jasnogórski.

20.11.2019 - Środa - Św. Rafała Kalinowskiego.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

8:30

1/ Za † Męża Leopolda w 2 roczn. śmierci - od Żony z Córkami.

2/ Za †† Marię i Tomasza Antosiak, Stanisławę i Józefa Kowalczyk, Marię i Feliksa Antosiak i za †† Dziadków z obu stron.

AKT POŚWIĘCENIA SIĘ ŚW. MICHAŁOWI ARCHANIOŁOWI.

11:00

Spotkanie dla DZIECI Z SZKOŁY nr 2 i nr 3

15:00

Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18:00

MSZA ŚWIĘTA POŻEGNANIA z AKTEM ZAWIERZENIA PARAFII

ŚW. MICHAŁOWI ARCHANIOŁOWI

1/ W intencjach wszystkich PARAFIAN.

2/ W intencjach naszych podziękowań i próśb - ku czci MB NP.

3/ (Int. z kł. Gimnazjalnego) Za †† Mariannę I Jana Wąsiniak i za †† Rodziców z obydwu stron

21.11.2019 - Czwartek - Ofiarowanie NMP.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę M B dla Córki Jagody z okazji 60-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30

16:30

SZKOLNA: Za † Mariana Tarchałę i za †† Rodziców i Braci z obu stron.

18:00

Za † Stanisława Ćwiczak, oraz za †† Rodzeństwo i Rodziców z obu stron.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †Wiktorię w 15 roczn. śmierci i za †† Jana, Adama i Henryka.

22.11.2019 - Piątek - Św. Cecylii.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Zięcia Tomasza Małysa i za †† Dziadków i †† z Rodziny Mroczków.

18:00

Za † Marka Kuś i z †† Dziadków Marię i Michała i Marię i Stefana, oraz za † Dr Grzegorza.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

DLA MŁODZIEŻY: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Marii i Tadeusza Dziadkowiec z okazji 45-ej Roczn. Ślubu i dla całej Rodziny

23.11.2019 - Sobota.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio: Za †† z Grupy.

2/ Za † Konrada Mańka z okazji Urodzin i za †† Jego Żonę Wiktorię i Syna Jana.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

Za † Henryka i Jego Brata Władysława oraz za †† Ich Rodziców.

24.11.2019 - NIEDZIELA - UROCZ. JEZUSA CHRYSTUSA - KRÓLA

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Janiny z okazji 81-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

9:00

W intencji †† i żyjących PARAFIAN.

10:30

Za †† Mamę Annę w 1 roczn. śmierci i za † Tatę Stanisława Kiliańczyk w 25 roczn. oraz za † Tatę Kazimierza Zabdyr w 30 dniu po śmierci.

12:00

W intencjach Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - od Jasn Rodziny Róż.

17:30

NIESZPORY NIEDZIELNE.

18:00

Za † Mamę Marię w 9 roczn. śmierci, †† Tatę, Teściów, Braci i za †† z Rodziny.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za † Józefa Kośla w 23 roczn. śmierci i za †† Rodziców z obu stron.

11:30

Za † Radosława Gumiennego w dniu Urodzin.