Ogłoszenia duszpasterskie 09.05.2021

9 maja 2021

09.05.2021 - NIEDZIELA, VI-a WIELKANOCNA.

W dniu wczorajszym i dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy Uroczystość I-ej Komunii Świętej. Dzieciom, ale i Rodzicom i bliskim życzymy wielkiej radości i obfitych łask na każdy dzień PRZYJAŹNI z PANEM JEZUSEM.

Dzisiaj Msze Święte komunijne są tylko dla DZIECI i Rodziców.

O godz. 16:00 - będzie dodatkowa Msza Św. w kościele parafialnym.

O godz. 17:30 - zapraszamy na nabożeństwo majowe.

Nabożeństwa mają miejsce codziennie o tej samej porze.

Msze Święte z kł. Gimnazjalnego nadal będą w kościele parafialnym o godz. 18:00.

W najbliższe dni - tzw. krzyżowe w ramach nabożeństw będą miały miejsce procesje do krzyża na placu kościelnym, gdzie będziemy chcieli wypraszać błogosławieństwo dla naszych prac i obfite urodzaje na naszych polach.

W poniedziałek, wtorek i środę - DZIECI KOMUNIJNE zapraszamy na nabożeństwa - o godz. 16:00 grupy z soboty i o godz. 16:40 - grupy z niedzieli.

W czwartek - od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

O godz. 16:30 - Msza św. dla dzieci.

O godz. 17:15 - NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE z procesją wokół kościoła. (40-a rocznica zamachu na Ojca Św. Jana Pawła II.).

W piątek

o godz. 15:00 - spowiedź św. i próba przed Rocznicą I-ej Komunii Św. dla dzieci z godz. 10:30.

o godz. 16:00 - spowiedź św. i próba przed Rocznicą I-ej Komunii Św. dla dzieci z godz. 12:00.

Rozpoczniemy Nowennę przed Urocz. Zesłania Ducha Św.

W sobotę - od godz. 16:00 - okazja do spowiedzi dla Rodziców tych dzieci.

W przyszłą niedzielę - będziemy przeżywali Urocz. Wniebowstąpienia Pańskiego.

Msze Święte z godz. 10:30 i 12:00 są dla dzieci rocznicowych i dla Ich Rodziców. O godz. 16:00 -będzie dodatkowa Msza Święta.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy. W dzisiejszym Gościu znajdziemy wkładkę z aktualnym tekstem Litanii Loretańskiej.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na oczyszczenie i pomalowanie dachu naszego kościoła.

Przy wyjściu z kościoła mamy jeszcze okazję złożyć ofiarę do puszki na remont katedry w Opolu.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać pierwszą tajemnicę części chwalebnej: "Zmartwychwstanie Pana Jezusa".

Na plakatach i na naszej stronie znajdziemy zaproszenie na koncerty promenadowe

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Lucyna Łabaza, lat 78.

Leszek Kołat, lat 71.

Zbigniew Kasieńczar, lat 68.

Alfreda Gołaszewska, lat 71.

Dariusz Oleksy, lat 45.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...