Odeszli do Domu Ojca od 01.11.2019 do 01.11.2020

02.11.2020 - Sobota - DZIEŃ ZADUSZNY.

Odeszli do Domu Ojca od 01.11.2019 do 01.11.2020 - na podstawie daty pogrzebu, do odczytaniu w kościele lub na cmentarzu w dniu Zadusznym 02.11.2020 r.

Bliskich od zmarłych z ostatniego roku (lista poniżej) - prosimy o przyniesienie zniczy, które zostaną poświęcone i zapalone na Mszy świętej o godz. 15:00, a po Mszy świętej zaniesione na groby naszych bliskich.

#ImięNazwiskoUrodzinyZgonPogrzebLat
1MariaGarbacz24.01.193530.10.201909.11.201984
2ElżbietaChryplewicz01.11.194704.11.201909.11.201972
3BogusławaZielińska22.07.194706.11.201908.11.201972
4ZdzisławStefański05.08.194507.11.201912.11.201974
5ApoloniaWisiecka15.03.191507.11.201912.11.2019104
6JózefĆwiertnia28.11.194608.11.201913.11.201973
7ZenonTworzewski21.08.195609.11.201916.11.201963
8HenrykCzarnobrewy16.08.195114.11.201916.11.201968
9MariaSzewczyk13.10.193316.11.201920.11.201986
10AndrzejBrzozowski16.05.195021.11.201923.11.201969
11JanKrzaczek08.03.193923.11.201928.11.201980
12MarianFietz03.12.194729.11.201904.12.201972
13KrzysztofKrzętowski26.12.194602.12.201911.12.201973
14BronisławaZabdyr15.02.193102.12.201904.12.201988
15MichałBensz13.08.194003.12.201907.12.201979
16HalinaDynysiuk24.02.196503.12.201906.12.201954
17MariannaKowalczyk06.06.193103.12.201907.12.201988
18StanisławKozieł01.09.193908.12.201911.12.201980
19WładysławBielecki21.07.195409.12.201912.12.201965
20WandaJara14.11.195212.12.201916.12.201967
21JerzyPiętoń21.01.195312.12.201914.12.201966
22BronisławaBorysewicz30.04.191814.12.201918.12.2019101
23DorotaSułek13.04.193414.12.201917.12.201985
24KazimieraSzastak11.05.192414.12.201918.12.201995
25StanisławHamerski29.03.195818.12.201928.12.201961
26MieczysławBławicki28.08.195620.12.201928.12.201963
27DariuszDrużbicki31.08.196321.12.201927.12.201956
28DariuszMazurkiewicz17.03.197522.12.201928.12.201944
29KazimieraMormul27.01.193122.12.201924.12.201988
30Maria, TeresaKolczarek08.10.194326.12.201930.12.201976
31EdwardWidziszowski01.01.195526.12.201930.12.201964
32TadeuszOleś07.11.193630.12.201902.01.202083
33LeszekŚwierczek04.09.196001.01.202007.01.202060
34ZygmuntMastaj06.07.196302.01.202010.01.202057
35KazimieraŚwięcicka23.11.195303.01.202010.01.202067
36HelenaBarasińska22.08.193505.01.202008.01.202085
37ZofiaPleszczyńska20.10.193507.01.202011.01.202085
38FranciszkaGwiazda15.08.193815.01.202017.01.202082
39ks. StanislavLekavý10.05.193018.01.202028.01.202090
40BarbaraJasińska03.12.194623.01.202029.01.202074
41HelenaMazur22.10.192623.01.202025.01.202094
42AndrzejStażycki13.10.195123.01.202025.01.202069
43RobertWalków18.03.197223.01.202028.01.202048
44GenowefaDobrowolska06.06.193624.01.202028.01.202084
45GustawBąk20.07.194527.01.202029.01.202075
46KajetanZając02.05.196128.01.202031.01.202059
47JerzyMarkiewicz16.04.196129.01.202009.03.202059
48JanuszWójcik20.04.194130.01.202003.02.202079
49ZbigniewSzybiński17.02.196131.01.202005.02.202059
50TeresaTreszczotko23.03.193931.01.202005.02.202081
51MałgorzataStrzewiczek-Dżus14.04.195404.02.202010.02.202066
52WandaRoszkowska10.06.194707.02.202011.02.202073
53ZofiaPtaszyńska17.03.196109.02.202012.02.202059
54WiesławĆwiek06.10.193010.02.202012.02.202090
55KrystynaWasilewska12.06.195712.02.202017.02.202063
56IrenaKoleczek10.12.192713.02.202017.02.202093
57JaninaSzarlej02.01.193113.02.202015.02.202089
58ElżbietaWydmańska14.02.195713.02.202015.02.202063
59ZofiaWłodarska15.08.194718.02.202021.02.202073
60AntoniSzymczyk13.06.195719.02.202024.02.202063
61IwonaTabaszewska05.03.197119.02.202022.02.202049
62MichałWarzecha02.08.193619.02.202022.02.202084
63ZofiaPachuta12.03.195321.02.202025.02.202067
64JerzyKępski03.04.193823.02.202026.02.202082
65JanMichałek30.09.194723.02.202027.02.202073
66KazimierzRumianowski03.10.193226.02.202029.02.202088
67JanRychel27.07.192801.03.202004.03.202092
68JanPiec25.02.195303.03.202007.03.202067
69KarolinaIwon23.10.193404.03.202007.03.202086
70EdwardMatusik22.02.195305.03.202010.03.202067
71AnnaRzymkowska07.06.193505.03.202009.03.202085
72HenrykAntonkiewicz27.01.192806.03.202010.03.202092
73MariannaPabjanek14.02.192709.03.202013.03.202093
74JózefGrabowiecki04.03.194912.03.202014.03.202071
75PiotrMichalczuk21.10.195718.03.202020.03.202063
76JózefWach12.12.194619.03.202026.05.202074
77EugeniuszDługosz17.08.193221.03.202025.03.202088
78WacławaMarlikowska05.06.193123.03.202025.03.202089
79KrystynaTurowska-Pacholak20.06.194524.03.202011.07.202075
80HenrykNaumowicz28.12.195325.03.202027.03.202067
81GabrielaKrygier-Dudzik21.03.194630.03.202002.04.202074
82WaleriaPrętka12.12.194301.04.202003.04.202077
83DariuszPawluś30.10.197205.04.202031.08.202048
84ElżbietaHarańczyk20.03.196007.04.202010.04.202060
85IrenaStaliś28.08.194512.04.202020.04.202075
86DanielaPasiniewicz28.07.193814.04.202017.04.202082
87TadeuszWiśniewski22.07.194614.04.202022.04.202074
88KrystynaSokołowska26.04.193817.04.202024.04.202082
89AnnaNieckarz01.08.194321.04.202023.04.202077
90HalinaUstrzycka06.01.194322.04.202024.04.202077
91MariaSikorska14.07.194523.04.202025.04.202075
92DanutaMruk29.03.194627.04.202029.04.202074
93IrenaSojka20.06.195228.04.202002.05.202068
94ZdzisławaAdamiak07.05.194830.04.202005.05.202072
95JózefMarć23.10.194330.04.202004.05.202077
96DariaPawluś20.10.198602.05.202007.05.202034
97WładysławLudwicki28.08.193303.05.202006.05.202087
98ZbigniewGrynis03.01.196104.05.202007.05.202059
99WładysławSabat27.06.193304.05.202008.05.202087
100WłodzimierzWójciak01.01.195406.05.202022.05.202066
101WiesławKlepacz21.04.197509.05.202012.05.202045
102JerzyBębenek24.05.195213.05.202018.05.202068
103MarianPaciorek08.09.194616.05.202020.05.202074
104JózefaMendrychowska13.01.193318.05.202027.05.202087
105JaninaKloska21.04.194819.05.202023.05.202072
106BronisławaMaksymiuk10.12.193922.05.202027.05.202081
107KazimierzSmoła11.05.196326.05.202028.05.202057
108LeszekKulpa19.02.195228.05.202001.06.202068
109MieczysławaMudyna15.03.193128.05.202002.06.202089
110LesławGrubiak29.06.194329.05.202001.06.202077
111JanWrona06.11.195329.05.202002.06.202067
112RyszardDrewniak13.01.195330.05.202004.06.202067
113MariaDraczyńska01.02.192931.05.202004.06.202091
114EdwardKrysztopik18.03.194102.06.202005.06.202079
115BożenaMichalska07.05.196311.06.202019.06.202057
116KazimieraBajor04.03.192812.06.202006.07.202092
117JaninaSzplit20.01.193714.06.202017.06.202083
118CzesławaŚnieżek09.07.194914.06.202017.06.202071
119StefanGolba02.09.194815.06.202018.06.202072
120JanNowak05.06.194315.06.202018.06.202077
121AntoniSpałek11.07.195115.06.202018.06.202069
122BogumiłaUrbańska18.04.193515.06.202019.06.202085
123WładysławaDomagalska29.11.194716.06.202019.06.202073
124JózefCieślik07.07.195018.06.202022.06.202070
125KareElnaes27.07.194520.06.202026.06.202075
126TomaszSocha09.08.197623.06.202026.06.202044
127Maria, BarbaraSzmyt26.11.192823.06.202027.06.202092
128KrystynaKarwowska24.07.195128.06.202004.07.202069
129EdwardRzepecki22.09.195029.06.202002.07.202070
130JolantaPółtorak14.05.197303.07.202014.08.202047
131StanisławSzeroki24.10.193304.07.202011.07.202087
132EdwardŁabiński01.01.193906.07.202015.07.202081
133HelenaMazurkiewicz08.11.193307.07.202009.07.202087
134EugeniuszWach19.05.195708.07.202011.07.202063
135HalinaWalków10.04.195108.07.202013.07.202069
136EdwardWandzel03.07.196010.07.202014.07.202060
137HalinaKurach17.12.195411.07.202015.07.202066
138KatarzynaFlorek22.01.193212.07.202017.07.202088
139BogdanBruliński16.07.196513.07.202018.07.202055
140AnnaStadnik14.09.196918.07.202025.07.202051
141AndrzejWierzbicki04.06.196719.07.202025.07.202053
142JaninaMazur09.03.193321.07.202024.07.202087
143JolantaTrylich29.04.194925.07.202030.07.202071
144ZofiaPorąbka25.05.192626.07.202029.07.202094
145JózefMisiaszek26.10.193227.07.202030.07.202088
146HenrykGancarczyk08.07.193031.07.202004.08.202090
147HelenaGrochla30.06.193901.08.202005.08.202081
148Marianna, TeresaŻmuda18.07.194001.08.202005.08.202080
149HelenaNykiel03.05.192806.08.202010.08.202092
150KarolinaKołodziejczyk20.03.192307.08.202011.08.202097
151EugeniuszMądry02.01.193507.08.202012.08.202085
152WładysławaStażycka12.05.194810.08.202014.08.202072
153MariaChaszczewicz08.09.195011.08.202013.08.202070
154ZofiaChwastyk04.10.194911.08.202014.08.202071
155ElżbietaKawka16.03.196013.08.202021.08.202060
156DanutaPalarczyk23.04.193613.08.202018.08.202084
157AleksanderGrizans21.08.194116.08.202020.08.202079
158JaninaGórecka15.11.193318.08.202022.08.202087
159EugeniaJaszczyńska12.03.193019.08.202022.08.202090
160ElżbietaBartkowicz30.12.195422.08.202026.08.202066
161HelenaSowa14.03.193625.08.202003.09.202084
162MariaTomczyszyn20.01.194828.08.202001.09.202072
163MarianAlich07.06.195029.08.202003.09.202070
164JózefJasiński13.04.195201.09.202003.09.202068
165ŁukaszPaluch05.02.198105.09.202009.09.202039
166CzesławaKołodziej06.02.193507.09.202012.09.202085
167PrzemysławStadnik01.06.197909.09.202012.09.202041
168JustynaJanik14.06.198312.09.202016.09.202037
169StanisławProszkowiec02.04.193617.09.202021.09.202084
170WładysławSzcześniak01.09.192717.09.202019.09.202093
171AnetaMidor27.08.199218.09.202025.09.202028
172BogdanSafin12.12.196020.09.202023.09.202060
173AdamHulbój31.01.194828.09.202001.10.202072
174KrystynaWojciechowska03.03.193428.09.202002.10.202086
175MariaKieres28.01.193201.10.202003.10.202088
176EmiliaŻak15.01.193202.10.202006.10.202088
177JudytaGrajcar10.07.196509.10.202015.10.202055
178ElżbietaKsiążczyk08.01.195410.10.202013.10.202066
179EwelinaVolkotrub05.06.197811.10.202015.10.202042
180MarekWięcek30.08.198711.10.202017.10.202033
181ZofiaKozieł11.02.194214.10.202019.10.202078
182StanisławMużyłowski02.01.194717.10.202022.10.202073
183ZbigniewŚnieżek04.01.195217.10.202020.10.202068
184JózefaMatoga12.03.193722.10.202026.10.202083
185ZofiaOsinska05.10.193722.10.202026.10.202083
186WandaKilnar12.06.193523.10.202027.10.202085
187MarianSzymkowicz25.12.193823.10.202028.10.202082

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...


STATYSTYKI:

Kobiety: osób: 99, średnia życia: lat 77.

Mężczyźni: osób: 88, średnia życia: lat 70.

Łącznie: osób: 187, średnia życia: lat 73.