Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021

11 lipca 2021

11.07.2021. - NIEDZIELA XV-a ZWYKŁA.

Dzisiaj o godz. 15:00 - Msza Św. na Górze Chrobrego - przy kościółku Św. Anny.

O godz. 17:30 - nabożeństwo popołudniowe.

We wtorek - z racji 13-go - o godz. 17:15 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

W środę - o godz. 18:00 - Msza Św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

W czwartek - od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

O godz. 18:00 - Msza Św. od Grupy Szkaplerznej.

W piątek - NMP z Góry Karmel - MB SZKAPLERZNEJ - nasza doroczna parafialna pielgrzymka na Jasną Górę.

O godz. 5:30 - z parkingu przy ul. Kard. Wyszyńskiego udamy się do Częstochowy. Osoby zapisane na drugi i trzeci autobus mogą uregulować należność w wtorek w kancelarii.

W sobotę - o godz. 17:15 - ADORACJA i okazja do spowiedzi.

W przyszłą niedzielę - będziemy chcieli modlić się w intencjach naszych kierowców i wszystkich podróżujących - będzie też okazja do poświęcenia naszych pojazdów. Przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla misjonarzy jako nasze podziękowanie za szczęśliwe podróże. Organizatorzy Akcji ŚW. KRZYSZTOFA proponują - 1 grosz za 1 kilometr.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na pokrycie kosztów związanych z pracami przy dachu naszego kościoła.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać piątą tajemnicę części radosnej: "Znalezienie Pana Jezusa".

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Krystyna Warowa, lat 80.

Piotr Pawelec, lat 59.

Manfred Nowara, lat 83.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...