W przyszłą niedzielę tj. 1 sierpnia punkt szczepień przeciwko Covid-19 przy kościele

25 lipca 2021

W ramach Narodowego Programu Szczepień Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przy udziale Wojewody Opolskiego organizuje w przyszłą niedzielę tj. 1 sierpnia punkt szczepień przeciwko Covid-19 przy kościele:

(bł. Czesława w Opolu, św. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu, NSPJ w Kluczborku, Bożego Ciała w Oleśnie, św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich, Miłosierdzia Bożego w Prudniku, Matki Bożej Bolesnej w Nysie, św. Tomasza w Kietrzu, Ducha Świętego NMP Matki Kościoła w Kędzierzynie, św. Mikołaja w Krapkowicach).

Punkt szczepień, czynny w godz. 7.30-14.00, będzie oferował jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson.

Osoby chcące przyjąć szczepienie powinny mieć przy sobie dowód osobisty. W kontekście minionych wydarzeń i niebezpieczeństwa kolejnego wzrostu zachorowań potraktujmy szczepienia przeciw Covid-19 jako wyraz troski o życie własne i naszych najbliższych.