LIST DO PARAFIAN

28 listopada 2020

Drodzy - Kochani Parafianie!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję gorąco od siebie i wszystkich chorujących za Wasze modlitwy. Stale staram się łączyć z Wami i wspólnie trwać na modlitwie. Wspólnie chcemy też pamiętać o naszej Służbie Zdrowia i Wszystkich, którzy na różny sposób przychodzą chorym z pomocą. Codziennie jestem w naszym kościele na Mszy Świętej sprawowanej przez naszych Księży Wikariuszy. Obserwuję ilość uczestniczących drogą internetową.... Myślę, że mogłoby nas być więcej.... Moją niemożność bycia obecnym fizycznie razem z Wami w naszym kościele ofiarowuję Panu Bogu w intencjach całej naszej parafialnej Wspólnoty. Jak wiemy - ciągle jeszcze trwają prace przy naszym prezbiterium... Czas zakończenia prac trochę się oddalił, ale w przyszłym tygodniu przed drugą Niedzielą Adwentu prace te mają być skończone.

Przed nami AWENT - CZAS SZCZEGÓLNY - CZEKANIA I CZUWANIA.... Niech nam wszystkim zależy na tym, by CZAS TEN przeżywać jak najlepiej i owocnie....

Razem z Maryją i całym Kościołem chciejmy pokazać Panu Bogu i sobie, że chcemy, by ON - JEZUS zamieszkał w naszych sercach, rodzinach i w naszej Parafii.

Wasz ks. Prob. wraz z Księżmi Wikariuszami....