Ogłoszenia duszpasterskie 19.07.2020 - 25.07.2020

19 lipca 2020

19.07.2020 - NIEDZIELA - XVI-a ZWYKŁA.

Bóg zapłać wszystkim Uczestnikom 74-ej Pielgrzymki na Jasną Górę. Bóg zapłać także wszystkim, którzy uczestniczyli w tym pielgrzymowaniu w duchowy sposób.

O godz. 15:00 - Msza Św. na Górze Chrobrego przy kościółku Św. Anny.

O godz. 17:30 na nabożeństwo popołudniowe ku czci Św. Krzysztofa zapraszamy wszystkich Kierowców. Na zakończenie nabożeństwa będą poświęcane nasze pojazdy. Taka okazja będzie także po Mszach Świętych w tygodniu - po uprzednim zgłoszeniu w zakrystii. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będziemy mieli okazję złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla misjonarzy - ten tzw.1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr.

20.07.2020 - Poniedziałek, Bł. Czesława.

Przypada wspomnienie Bł. Czesława.

22.07.2020 - Środa, Św. Marii Magdaleny. Oddajemy cześć Relikwiom Św. Jana Pawła II i modlimy się za nasze RODZINY.

Z racji 22-go - chcemy się modlić za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - w intencjach naszych rodzin i oddawać cześć Jego Relikwiom.

O godz. 18:00 - Msza Św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA. Chcemy się modlić w intencjach Uczestników Pielgrzymki na Jasną Górę.

23.07.2020 - Czwartek, Św. Brygidy.

Od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

O godz. 18:00 - Msza Św. od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio.

24.07.2020 - Piątek, Św. Kingi.

Przypada wspomnienie Św. Kingi.

25.07.2020 - Sobota, Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa.

Czcimy Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa.

Od godz. 17:15 - ADORACJA i okazja do spowiedzi.

Ogłoszenia dodatkowe.

W przyszłą niedzielę - przypada Uroczystość Św. Anny.

Na Górze Św. Anny i w Oleśnie - uroczyste obchody odpustowe.

Będziemy chcieli oddawać Jej uroczyście cześć i prosić - Ją naszą Patronkę - o wstawiennictwo także w naszej Parafii.

O godz. 15:00 - na Górze Chrobrego - uroczysta Suma odpustowa - w intencjach wszystkich Czcicieli Św. Anny, naszych Rodzin, Gości

i całej naszej parafialnej Wspólnoty.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.

W naszej modlitwie w intencji Parafii - chcemy rozważać czwartą tajemnicę części chwalebnej - "Wniebowzięcie NMP".

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Halina Walków, lat 69.

Edward Wandzel, lat 60.

Halina Kurach, lat 66.

Edward Łabiński, lat 81.

Katarzyna Florek, lat 88.

Bogdan Bruliński, lat 55.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...