Intencje Mszalne 31.10.2021 - 07.11.2021

31 października 2021

31.10.2021 - NIEDZIELA - XXXI-a ZWYKŁA. ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁÓW.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Ireny z okazji 82-ej Roczn. Urodzin i dla całej Rodziny.

9:00

1/ W intencji FUNDATORÓW, BUDOWNICZYCH I DOBRODZIEJÓW naszych kościołów - †† i żyjących.

2/ Za † Halinę Dudek w 1 roczn. śmierci.

10:30

Za † Teściów Martę i Józefa.

Chrzest św.

12:00

1/ W intencja Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. JP II - Od Jasn. Rodziny Róż.

2/ Za † Danutę Garczyńską - int. od Córki i Brata.

17:15

Nabożeństwo różańcowe - dla RODZIN.

18:00

Za † Męża Krzysztofa Krysiuk.

10:00

Za †† Rodziców Marię i Mieczysława Działabij.

11:30

Za † Stanisława Mużyłowskiego w 1 roczn. śmierci.

01.11.2021 - Poniedziałek, UROCZ. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Zbigniewa Pliszkę i za †† z obu stron oraz za † Brata Aleksandra.

9:00

Za †† z Rodziny Rejowskich i Hulbój.

11:00

NA CMENTARZU. -- NABOŻEŃSTWO ZA ZMARŁYCH.

12:00

15.min. po nabożeństwie.

1/ Za †† polecanych w wypominkach i spoczywających na naszych cmentarzach.

2/ Za †† Domicellę, Michalinę, Kazimierę, Bozenę, Bronisławę, Michała, Jana, Feliksa, Adama, Marię, Kajetana, Edwarda i Józefa.

3/ Za † Anetę Broda i †† Dziadków z obu stron.

17:15

Różaniec za †† poleconych w wypominkach.

18:00

Za †† poleconych w wypominkach.

02.11.2021 - Wtorek, WSPOMNIENIE wszystkich wiernych zmarłych.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Tatę Michała Kalbrun w 8 roczn. śmierci i za † Mamę Józefę oraz za †† z Rodziny.

8:30

Za † Męża Kazimierza, †† Rodziców z obu stron, †† Dziadków, Syna, dwóch Braci, oraz za †† z Rodziny i †† Sąsiadów.

15:00

Na cmentarzu - Za †† poleconych w wypominkach i †† z ostatniego roku.

17:15

Różaniec za †† poleconych w wypominkach.

18:00

Za †† poleconych w wypominkach.

19:00

Za † Adama Rychel w 1 roczn. śmierci oraz za †† Rodziców Stefanię i Stanisława Gałkiewicz i Marię i Władysława Rychel.

03.11.2021 - Środa.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za † Tatę Czesława Dziurowskiego w kolejną roczn. śmierci.

2/ Za †† Rodziców Władysława i Anielę, Brata Zdzisława i Bratową Irenę, †† Teściów Władysławę i Wojciecha, † Marię, † Brata Tadeusza i Bratową Krystynę i †† z obu stron.

17:15

Różaniec za †† poleconych w wypominkach.

18:00

Za †† poleconych w wypominkach - za †† Czcicieli MB NP.

19:00

Za †† Marię i Kazimierza Rychlewskich.

04.11.2021 - Czwartek, Św. Karola Boromeusza.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

Nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

7:30

Za † Józefa Ziólkowskiego w 21 roczn. śmierci i za †† Rodziców Weronikę i Antoniego.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

16:30

SZKOLNA dla dzieci - klasy III-e i IV-e - Za † Zbigniewa Grynis.

17:15

Różaniec za †† poleconych w wypominkach.

18:00

Za †† poleconych w wypominkach - za †† kapłanów i Siostry zakonne.

19:00

Za † Ewę Głuszek w 15 roczn. śmierci, †† Rodziców i Dziadków z obu stron.

05.11.2021 - Piątek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

Nabożeństwo pierwszopiątkowe.

7:30

Pierwszopiątkowa i pierwszosobotnia.

16:30

Dla przygotowujących się do BIERZMOWANIA - Za † Marię Wąsowską oraz za †† z Rodziny Urbanów.

17:15

Różaniec za †† poleconych w wypominkach.

18:00

Za †† poleconych w wypominkach - za †† Czcicieli NSPJ.

19:00

DLA MŁODZIEŻY - Za †† Marię i Benedykta Tomczyszyn,†† Bronisławę i Józefa Czelusta.

06.11.2021 - Sobota.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

Nabożeństwo pierwszosobotnie.

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i opiekę MB NP. dla Zofii z okazji kolejnych Urodzin.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. , zdrowie i opiekę MB dla Marii Choińskiej z okazji 90-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

17:15

Różaniec za †† poleconych w wypominkach.

18:00

1/ Za †† poleconych w wypominkach.

2/ Za †† Rodziców Jana i Adelajdę Szarek i za † Brata Tadeusza Szarek i za wszystkich †† z Rodziny.

07.11.2021 - NIEDZIELA, - XXXII-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za †† Członkinie i Członków Róż Różańcowych z naszej Parafii.

2/ Za † Męża Tadeusza, oraz za †† Rodziców Genowefę i Romana i Józefę i Franciszka.

9:00

Za † Kazimierę Skolik w 4 roczn. i Jej † Męża Franciszka.

10:30

Za † Floriannę w 1 roczn. śmierci.

12:00

ZBIOROWA:

Za † Tatę Antoniego Ciołczyk w 1 roczn. śmierci i za † Mamę Kazimierę Ciołczyk.

Za † Marka Kuś, †† Marię i Michała, oraz Marię i Stefana i za † Męża Andrzeja.

Za † Marka Dubińskiego - od Koleżanek i Kolegów z Liceum.

Za †† Rodziców z obu stron, Brata Piotra, Tomasza, Teresę, Czesława i Wandę.

Za †† Kamilę i Mariana Bodzon.

Za † Antoniego Bułka.

Za † Danutę Ptaszek w 26 roczn. śmierci oraz za †† Jej Córki Wandę i Marię.

Za † Elżbietę Książczyk w 1 roczn.i za † Mariana Książczyka i †† Rodziców.

Za †† Rodziców, Braci, Bratowe z Rodziny Korkoszów.

Za †† Rodziców, Babcie i Dziadków z Rodziny Chuchmacz, Boroń i Pamuła.

Za †† Marię, Tomasza i Józefę Antosiak, Stanisławę i Józefa Kowalczyk, Marię i Feliksa Antosiak oraz za †† Dziadków z obu stron.

Za † Męża Józefa Machate, oraz za †† Rodziców i Braci.

Za † Męża Józefa, Ojca Jana, Brata Kazimierza, Teściów Stefanię i Władysława oraz za †† Dziadków z obu stron.

Do MB z prośbą o zdrowie i B. Błog. dla Ks. Proboszcza i Księży Wikariuszy - od Haliny i Mieczysława i Córki Ali i Męża Andrzeja.

Do B. Op. z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Synów Bogdana i Mirosława z Rodzinami oraz dla Marii.

Do B. Op. z prośbą o zdrowie dla Rodziców Haliny i Mieczysława.

Za + Jana Kruszyna w 30 dniu po śmierci.

17:15

Różaniec za †† poleconych w wypominkach.

18:00

Za †† poleconych w wypominkach.

10:00

Za † Rodziców Stefanię i Mikołaja Kasztelan, †† Katarzynę i Franciszka Popyk, †† Rodzeństwo Marię i Edwarda i † Joannę Marczak.

11:30

Za †† Rodziców Jana i Janinę, †† Braci Zbigniewa i Czesława, oraz † Damiana