Przymiarki i wydanie strojów komunijnych

24 marca 2022

Bardzo prosimy, aby dzieci miały ubrane białe podkoszulki.

Będzie nożna nabyć dodatki takie jak np.

wianki,

halki,

rękawiczki,

buciki,

spodnie,

koszule,

muszki.

Lista dzieci wraz z godzinami.

Data: 28.03.2022 r.

godz. 16:15 - Maksymilian Chwastek

godz. 16:15 - Kacper Skrzypczak

godz. 16:15 - Kacper Peciak

godz. 16:15 - Karol Mencel

godz. 16:15 - Tomasz Chwastyk

godz. 16:30 - Paweł Stokowski

godz. 16:30 - Natan Gracz

godz. 16:30 - Kacper Mazur

godz. 16:30 - Daniel Bulewicz

godz. 16:30 - Tomasz Bajszczak

godz. 16:45 - Ksawery Zajac

godz. 16:45 - Filip Pasek

godz. 16:45 - Kacper Lenicki

godz. 16:45 - Jakub Pietluk

godz. 16:45 - Franek Murawski

godz. 17:00 - Marcel Pabis

godz. 17:00 - Jakub Jelen

godz. 17:00 - Mikolaj Sierotowicz

godz. 17:00 - Patryk Przybylski

godz. 17:00 - Julian Bortniczuk

godz. 17:15 - Ksawery Mlynczak

godz. 17:15 - Patryk Klakowicz

godz. 17:15 - Szymon Pydych

godz. 17:15 - Leon Bezkorowojny

godz. 17:15 - Mikołaj Bulka

godz. 17:30 - Szymon Witkowski

godz. 17:30 - Jakub Żegleń

godz. 17:30 - Kacper Dziki

godz. 17:30 - Brajan Glombica

godz. 17:30 - Lena Buszkiewicz

godz. 17:45 - Lena Szyszler

godz. 17:45 - Julia Fundała

godz. 17:45 - Jagoda Graban

godz. 17:45 - Lena Kęcińska

godz. 17:45 - Blanka Kmak

godz. 18:00 - Julia Gajda

godz. 18:00 - Pola Lejczak

godz. 18:00 - Hania Madejczyk

godz. 18:00 - Maja Bendzich

godz. 18:00 - Oliwia Bentka

godz. 18:15 - Oliwia Zdunkiewicz

godz. 18:15 - Natalia Haranczyk

godz. 18:15 - Ania Kulpa

godz. 18:15 - Kamila Dolinska

godz. 18:15 - Ola Chwastyk

godz. 18:30 - Jula Gołębiowska

godz. 18:30 - Milena Baran

godz. 18:30 - Natalia Trafna

godz. 18:30 - Julia Kazimierczak

godz. 18:30 - Lena Krasuwska

godz. 18:45 - Wiktoria Gala

godz. 18:45 - Alicja Owsiańska

godz. 18:45 - Emilia Świerczyk

godz. 18:45 - Zuzanna Data

godz. 18:45 - Zofia Zabłocka

godz. 19:00 - Julia Skurłat

godz. 19:00 - Ania Szczotka

godz. 19:00 - Matylda Miśniakiewicz

godz. 19:00 - Ania Kustra

godz. 19:00 - Natalia Drużbańska

godz. 19:15 - Anastazja Nahler